TÜM TÜRKİYEYLE AYNI ANDA POLATLI’DA: “ÇALGI ÇENGİ 2” FİLMİ

0
989

TÜM TÜRKİYEYLE AYNI ANDA POLATLI’DA: “ÇALGI ÇENGİ  2” FİLMİ

Polatlı Belediye Sineması tüm Türkiye’yle aynı anda Çalgı Çengi İkimiz(Çalgı Çengi 2) filmini Polatlı seyircisiyle buluşturuyor. Yönetmenliğini Selçuk Aydemir, başlıca rollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Rasim Öztekin’in yaptığı Çalgı Çengi İkimiz(Çalgı Çengi 2) filmi 6 Ocak Cuma günü tüm Türkiye’yle aynı anda Polatlı Belediye Sinemasında gösterime sunuluyor.

Selçuk Aydemir’in senaryosunu yazıp yönetmenliğini de üstlendiği Çalgı Çengi İkimiz’de, altı yıl önce bulaştıkları mafya tarafından resmi düğün şarkıcılığı görevi icra ettirilen Salih ve Gürkan’ın tehlike ve eğlence dolu maceraları devam ediyor.

Polatlı Belediye Sinemasında 6- 25 Ocak tarihleri arasında gösterilecek olan filmin seansları 13:30, 16:30 ve 19:30.

ÇALGI ÇENGİ İKİMİZ (ÇALGI ÇENGİ 2)

Vizyon tarihi 6 Ocak 2017 (1s 56dk)

Yönetmen:  Selçuk Aydemir

Oyuncular: Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin,  Ayhan Taş, Şinasi Yurtsever, Burak Satıbol, Barış Yıldız,  Nur Erkul, Ayşe Kökçü, Ahmet Gülhan.

Tür:  Komedi,  Ülke: Türkiye

ÖZET VE DETAYLAR

6 yıl önce bulaştıkları mafya tarafından düğün şarkıcılığı yaptırılan Salih ve Gürkan’ın tehlike ve eğlence dolu macerası bu filmde de devam ediyor. Amatör müzisyen kuzenler, talihsizlikleri yüzünden ünlü olmak için çıktıkları yolda mafya dünyasına girmeyi başarmışlardır. Orada mafyanın moral ekibi olarak karanlık insanların düğünlerinde şarkıcılık yapmaya mecbur bırakılırlar. Sevdiği kızla evlenmek için mafyadan ayrılmak isteyen Salih ve kuzeni Gürkan’a bunu gerçekleştirebilmeleri için tek bir şart koyulur. Gittikleri düğündeki nikâh memurunu kaçırmaları. Görevi mecbur kabul ederler. Nikâh memuru ise zamanında bir düğünde Tarkan’ı şarkı söylerken keşfeden kişi çıkar ve iki kuzeni yıldız yapmak ister. İkilinin başına beklenmedik ve birbirinden ilginç olaylar gelecektir.

Film Çalgı Çengi’nin devam filmi özelliğini taşıyor.

CEVAPLA