SURİYE’DEKİ SİNSİ HAZIRLIK

0
91

KUDÜS’Ü İsrail başkenti ilan edince başı göklere değen Trump Suriye topraklarında bahane edeceği terör örgütü kalmayınca canı sıkılmış olacak ki yeni askeri birlikler kurmak için kolları sıvadı.

Bunu neden mi? Söylüyorum. Bölgeyi kolayca maniple ederek savaşacak taraflara da aynı silahları vererek iç savaş çıkarma konusunda uzmanlaşan bu kan emiciler Türkiye’de aynı senaryoların yaşanması için bin bir takla attılar amma başarılı olamadılar. Baktılar ki Türkiye’de iç savaş çıkaramıyorlar bari bölgesel bi savaşın içine çekelim diyorlar. İşte burada  son derece uyanık olmamız  lazım. Bunu neden söylüyorum. Hatay’ın dibinde AFRİN’E çok kuvvetli askeri yığınak yapıyorlar. Yanlış anlamayın ordumuz bir gecede işlerini bitirir. Fakat endişem o ki ABD burada PYD militanlarına kendi askeri üniformasını giydirip sahiplenirse şahsen hiç şaşırmayacağım. Ayrıca sınırlarımıza 70-80 km. mesafedeki PYD kontrolündeki HASEKE’DE ABD’Lİ uzmanlar “Yeni Suriye Ordusu” kuruyorlar. Burada eğitim gören kimler derseniz başıboş avare avare dolanan eski DAİŞ’TEN tutunda aklınıza gelen ne kadar abuk sabuk örgüt varsa alayını toplamışlar. Kendilerine göre bölgeyi kan gölüne çevirecek taşeronları yetiştiriyorlar.

Ankara yüksek sesle soruyor, Eyy! ABD sen bu hazırladığın silahlı güçleri kime karşı kullanacaksın. Ortada terör örgütü mü var! Diye soruyor ama karşıdan tıs yok. Olmasa da hazırlıkların Esat ve İran için olmadığı kesin bence ADRES bizi gösteriyor. Bunlar ruhsuz ve ona buna uşaklık etmeyi huy edinmiş çapulcularla bize gözdağı vereceklerini mi sanıyorlar nedir. Bekleyelim bakalım yakında bu toplama birliklerin kokusu KISA ZAMANDA Ankara’ya kadar gelir.

CEVAPLA