SULTANLAR SÜPER LİGE DOĞRU KOŞUYOR

0
845

SULTANLAR SÜPER LİGE DOĞRU KOŞUYOR

Hentbol müsabakası Çay Tv tarafından Polatlı’dan canlı olarak verilecek. Polatlı Belediyesi Hentbol takımı geçen hafta zorlu maçtan galip çıkarak bu hafta evinde  Eskişehir Anadolu Üniversitesi Hentbol Takımını misafir edecek. Liğin ikinci haftasında  kendi sahası ve  taraftarı önünde mücadele edecek olan  Polatlı Belediyesi hentbol takımı  süper lig yolunda hızla ilerliyor. 23 Ekim Pazar Günü saat:14.00’da Polatlı Kapalı spor salonunda gerçekleştirilecek olan maça tüm Polatlı halkını davet eden Polatlı Belediyesi Hentbol Takımı kulüp başkanı Birol Gökçe “ deplasmandan galip geldik, kendi evimizde de galip geleceğiz” dedi.

POLATLI’NIN SULTANLARI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ’NE KARŞI

Polatlı Belediyesi Hentbol takımı geçtiğimiz hafta deplasmanda Muğla  Yalıkavak hentbol takımını kendi evinde mağlup ederek ligin ilk maçını galibiyetle tamamladılar. Lige Muğla Yalıkavak  ile başlayan ve ilk maçta galibiyetle yuvaya dönen Sultanlar bu hafta Anadolu Üniversitesi ile maça çıkacak. 23 Ekim Pazar Günü Polatlı Kapalı Spor Salonunda oynanacak olan hentbol maçı öncesi tüm Polatlı halkına çağrıda bulunan Polatlı Belediyesi Hentbol Takımı Kulüp Başkanı Birol Gökçe “amacımız süper lig” dedi.

SULTANLAR GALİBİYET İÇİN TER DÖKÜYOR

Ligin ikinci haftasında kendi sahası ev taraftarı önünde maça çıkacak olan  Polatlı Belediyesi Hentbol takımı, geçtiğimiz hafta aldığı galibiyetle moral depoladı. Maçtaki performansları ile göz dolduran sultanlar  süper lig yolunda emin adımlarla ilerlerken bu hafta mücadele edecekleri Anadolu Üniversitesi hentbol takımını yenmek için antrenman ve hazırlık maçlarına aralıksız devam ediyorlar. Kapalı spor salonunda yapılan antrenmanlarda mutlak galibiyet için ter döken sultanlar  1. Ligde verdikleri zorlu mücadelenin sonunda süper lige çıkmanın hayali ile rakiplerine geçit verdirmiyor.

GÖKÇE’ DEN POLATLI HALKINA AÇIK DAVET

Hedefi Süper lig olan takımın  moral ve motivasyonu üst seviyede olması  maçlardan galip çıkması ev hedefe bir adım daha yaklaşmalarında en büyük etken olarak görülürken   yönetici ve teknik heyet sporcuları antrenmanlarda yalnız bırakmıyor.   Polatlı kapalı spor salonunda antrenmanlarına aralıksız devam eden Polatlı Belediyesi Hentbol takımı  1 ligin  ikinci maçını Anadolu Üniversitesi hentbol takımı ile yapacak.   Antrenmanlar esnasında takımı ziyaret ederek maç öncesi taktik ve bir dizi istişarelerde bulunan Polatlı Belediyespor  Kulüp Başkanı Birol Gökçe “Polatlı Belediyesi Hentbol takımımız bu hafta kendi evinde maça çıkacak. Polatlı Belediye Spor Kulübü Hentbol Takımı  1. Lige zorlu Muğla Yalıkavak Spor Deplasmanıyla  başladık . Hedefimiz  Süperlig.23 Ekim 2016 günü saat: 14.00 ‘da  başlayacak olan müsabakanın hazırlıkları takımımıza yeni katılan transferler ile birlikte tüm hızıyla devam ediyor. Hedefimiz  bu hafta sonu Eskişehir’den gelecek olan Anadolu Üniversitesi hentbol takımıza ve Eskişehir taraftarına Polatlı’yı en iyi en iyi şekilde tanıtmak ve  güzel bir maç çıkarmak  olacak.  Müsabakayı Çay TV canlı olarak yayınlayacak.  Bu hafta yapılacak olan maçımıza tüm halkımızı ve sporseverleri davet ediyoruz” dedi. Haber Merkezi

CEVAPLA