SULTANLAR RAHAT KAZANDI

0
717

SULTANLAR RAHAT KAZANDI

Türkiye Bayanlar Hentbol 1. Ligi’nde mücadele eden Polatlı Belediyesi Bayan Hentbol Takımı kendi sahasında Gazi Pasifik Bayan Hentbol Takımı ile oynadığı müsabakayı 40 – 35 kazandı. Geçtiğimiz sezon sergilediği başarılı performans ile 1. Lig’e yükselen ve Polatlı’nın gönlünde taht kuran sultanlar, Gazi Pasifik’i kendi sahasında mağlup ederek galibiyet serisini devam ettirdi.

BAŞKAN YILDIZKAYA; “SPORCULARIMIZI TEBRİK EDİYORUM”

Yeni Kapalı Spor Salonu’nda oynanan maç boyunca oyundan kopmayan ve kazanmayı bilen Polatlı’nın sultanları seyircilerin takdirini topladı. Yeni Kapalı Spor Salonu’nda Polatlı Belediyesi ve Gazi Pasifik arasında oynanan müsabakayı; Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, Belediye Meclis Üyeleri, Polatlı Belediyespor Yöneticileri ve yüzlerce vatandaş tribünden takip etti.

Yeni Kapalı Spor Salonu’nda oynanan mücadeleyi tribünden takip eden Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya maçın ardından yaptığı açıklamada; “Gazi Pasifik Bayan Hentbol Takımı karşısında sahadan 40 – 35 galibiyetle ayrılan Polatlı Belediyesi Bayan Hentbol Takımımızı tebrik ediyorum. Gösterdikleri performanslar ile bizleri onurlandıran kulüp yöneticilerine ve hocalarına teşekkür ediyor, sporcularımızın gözlerinden öpüyorum.” cümlelerine yer verdi. Haber Merkezi

CEVAPLA