SÜLEYMAN HOCA POLATLI’NIN GURURU

0
390

Polatlı’dan İmam Süleyman Ömür,  Miraç Kandili dolayısı ile İstanbul Fatih Caminde düzenlenen kandil programında görev aldı. Diyanet İşleri Başkanlığı Musiki Korosunda bulunan Süleyman Ömür  Fatih Caminde vatandaşlarla bir araya geldiler.

O POLATLI’NIN SESİ OLDU

Vatandaşlar, Miraç Kandili dolayısıyla yurt genelinde camilere akın etti.İstanbul’da, Sultanahmet, Eyüp Sultan ve Süleymaniye camilerinde düzenlenen Miraç Kandili programlarına, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Kandil dolayısıyla çok sayıda kişi, özel programlar düzenlenen camilerde saf tuttu. Polatlı’dan İmam Süleyman Ömür,  Miraç Kandili dolayısı ile İstanbul Fatih Caminde düzenlenen kandil programında görev aldı. Diyanet İşleri Başkanlığı Musiki Korosunda bulunan Süleyman Ömür  Fatih Caminde vatandaşlarla bir araya geldiler.

Fatih  Camisi’nde akşam namazının ardından gerçekleştirilen programda,  Diyanet İşleri Başkanlığı Korusu Miraç gecesinin önemine  ilişkin  mevlit ve ilahiler okudular. Diyanet İşleri Başkanlığı  musiki korosunda yer alan Polatlı Çarşı Cami imamı Süleyman Ömür  Miraç Kandili dolayısı ile İstanbul Fatih Caminde gerçekleştirilen miraç kandil özel programına  görevli olarak katıldı. Haber Merkezi

CEVAPLA