ŞENTEPE ADLİYE SIRTINDA YENİ BİR ŞEHİR DOĞUYOR

0
1135

ŞENTEPE ADLİYE SIRTINDA YENİ BİR ŞEHİR DOĞUYOR

Polatlı’nın inşaat olarak konutlaşmada 2016 yılının en hızlı gelişen ve büyüyen bir noktası halini alan Şentepe Mahallesi yeni adliye sarayı sırtında konutlaşmanın yanı sıra Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Polatlı Şube Müdürlüğü ekipleri kış dönemi olmasına rağmen çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu çerçevede Şentepe Barış Manço caddesinde malzemeli yol bakım çalışması yapıldı.

BARIŞ MANÇO CADDESİ DÜZENLENİYOR

Polatlı’nın inşaat olarak konutlaşmada 2016 yılının en hızlı gelişen ve büyüyen bir noktası halini alan Şentepe Mahallesi yeni adliye sarayı sırtında araç tarfiğinin en yoğun olduğu cadde olan Şentepe Barış Manço caddesinde kış dönüm yarım kalan çalışmalar çerçevesinde Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Polatlı Şube Müdürlüğü ekipleri havalar müsaade ettiği sürece bu noktada da çalışmalarına ağırlık verdiler.

İşte bu çerçevede vatandaşlarımızın büyük sıkıntılar yaşadığı ve özellikle yağmur sonrasında çamur halini alan Şentepe Barış Manço caddesinde malzemeli yol bakım çalışmasını ekipler geçtiğimiz gün tamamladılar. Şentepe Barış Manço caddesinde özellikle harman döneminde araç kuyruklarının toplanma noktasına geçişlerinde ağır tonajlı kamyon ve tırların bozduğu bu yolda greyder ve ekipler yeniden zemini kazarak malzeme serdiler. Sadece ağır tonajlı kamyon ve tırlar değil gelişem açık ve 2016 yılının en hızlı gelişen bölgesinin yoğun araç trafiğini de yüklenen Şentepe Barış Manço caddesinde artık araç trafiği çamurdan kurutularak geçişler daha rahat sağlanabilecek. Haber: T.Emre EFE

CEVAPLA