PTO’DAN EMNİYETE ZİYARET

0
720

PTO’DAN EMNİYETE ZİYARET

Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İstanbul Beşiktaş’ta gerçekleşen hain saldırıda şehit düşen polis memurları için, Polatlı İlçe Emniyet Müdürü Özer Şimdi’ye taziye ziyaretinde bulundu.
SAKARYA “POLİSİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya, Türkiye’nin terör yüzünden zor günler geçirdiğini ve özellikle gerçekleştirilen son saldırıyla birlikte terörün şiddetinin daha çok arttığının ortaya konduğunu söyledi. Türk milletinin birlik ve beraberliğini bozmak adına yapılan her türlü saldırıyı lanetlediklerini belirten Sakarya, “Kahraman Türk polislerimizin canını hiçe sayarak, can ve mal güvenliğimizi sağlarken, hain saldırı sonucunda şehit düşmesinin acısını derinden yaşıyoruz. Gün, artık birlik olma günüdür. Gün Türk polisine, Türk askerine sahip çıkma günüdür” dedi.

Polatlı İlçe Emniyet Müdürü Özer Şimdi’de ziyaretten dolayı teşekkür ederek, Türk polisinin dün olduğu gibi bugün de Türk milletinin can ve mal güvenliğini korumak adına canını ortaya koyacağını söyledi. Haber Merkezi

CEVAPLA