PTO’dan Birecik Kaymakamlığı’na ve Halfeti Belediyesi’ne Ziyaret

0
575

PTO’dan Birecik Kaymakamlığı’na ve Halfeti Belediyesi’ne Ziyaret

‘’ Sakarya’dan Fırat’a Uzanan Tarihi Köprü’’ adlı proje kapsamında Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde bulunan Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya, Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Müslüm Acar ve her iki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Birecik Kaymakamı Deniz ZEYREK’e ziyarette bulundu.

Halfeti Belediyesi Ziyaret Edildi

Ziyaretlerini kabul ettiği  için Birecik Kaymakamı Deniz ZEYREK’e teşekkür eden Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya, “Bu projeyi yazarken her iki yörenin birbiriyle kaynaşması ve kardeşliğinin pekişmesini hedefliyorduk.  Henüz projenin üçüncü faaliyetindeyken bu amaca ulaşmış olduk. Bu kapsamda sizlere de ziyaret ederek hem projemiz hakkında bilgi vermek hem de hediyemizi taktim etmek istedik. Bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz. ‘’ şeklinde konuştu. Ziyaret esnasında Birecik Ticaret ve Sanayi Odası Organze Sanayi Bölgesi konusunda da istişare edildi. Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya BTSO OSB’sinin biran önce altyapı çalışmaları tamamlanması için Büyükşehir belediyesinden destek istenmesi gerektiğini ifade ederek Devlet teşvikinde OSB’de 4. Bölgede bulunduğuna dikkat çekti.

Birecik Kaymakamı Deniz Zeyrek’e Polatlı’nın simgelerinden olan Mehmetçiğin Dur Yolcu Heykeli taktim edildi. Birecik kaymakamı Deniz Zeyrek ise ziyaretlerinden dolayı Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya’ya teşekkür ederek, Kelaynak simgeli tablo hediye etti.

Polatlı Ticaret Odası Halfeti Belediye Başkanı Mustafa Bayram’a da ziyarette bulunan Polatlı Ticaret Odası ve Birecik Ticaret ve Sanayi Odası heyeti, ziyaret taleplerini kabul ettikleri için teşekkür etti. Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya Kara gülüyle tanınan Halfeti’nin bu en belirgin simasının tescillenmesi gerektiğini belirtti. Halfeti Belediye Başkanı Mustafa Bayram’a Polatlı’nın simgelerinden olan Mehmetçiğin Dur Yolcu Heykeli taktim edildi. Haber Merkezi

CEVAPLA