PTO’DA 2017 YILI ÜCRETLERİ SABİT KALDI                                                              

0
507

                                  

23 Aralık 2016 Cuma günü gerçekleştirilen olağan Meclis toplantısında 2017 yılı Ticaret Odası tahmini bütçesi ile belge ücretleri ve aidatları görüşüldü. Oybirliğiyle onaylanan tahmini  bütçede, Yönetim Kurulunun meclise sevki  ve Meclisin onayı ile belge ücretleri ve aidatlarda  herhangi bir artırıma gidilmedi.  Konu hakkında açıklama yapan Polatlı Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya “2017 belge ücretleri ve aidat hususunda artırım yapmadığımız gibi, bazı belgelerde de indirime gittik” dedi.

SAKARYA ”BAZI BELGELERDE İNDİRİME GİDİLMESİNİ UYGUN GÖRDÜK”

Konu ile ilgili açıklama yapan Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya ”Gerçekleştirdiğimiz son meclis toplantısında belge ücretlerinin ve aidatlarda artırıma gitmedik, ayrıca 2016 yılında özellikle KOSGEB’in yeni başvurularda ve desteklerde istediği belge olan ve normalde çok fazla kullanılmayan faaliyet belgesinde de %50 tutarında fiyat indirimine gidilmesini uygun gördük. Bu konuda üyelerimizden yoğun bir talep alıyorduk ve bu isteklerini yerine getirdik. Zor günler yaşadığımız ve esnafın ciddi dar boğazda olduğu bu günlerde PTO yönetimi olarak bizde bir çok konuda destek olmaya çalışıyoruz. Bu konuda tüm üyelerimiz oldukça bilinçli bir şekilde bizleri takip etmektedir. Odamız imkanları doğrultusunda her üyemize ayrım gözetmeden hizmet vermeye ve danışmanlık sağlamaya çalışmaktadır. Bu konuda görüş, öneri ve taleplere biz her zaman açığız ve her bir talep bizim için kıymetlidir.2017 yılı tahmini bütçemizin hayırlı olmasını temenni eder, yeni yılın tüm üyelerimize bol kazanç getirmesini dilerim” dedi.

Polatlı Ticaret Odası Meclis Başkanı Erol Ünal, Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya ve Meclis Üyelerine  2016 faaliyet raporu ve 2017 yılı tahmini bütçesi ve stratejik planı hakkında bilgi verildi.

CEVAPLA