POLATLI’YA YAKIŞANI YAPIYORUZ PARKLARIMIZI YENİLİYORUZ

0
267

Şehrimizde bulunan 64 parkın 25’in yenileme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Mevcut parkların yenilenmesi, yeni parklarımızın onarım ve yapımı yeşil alanlarımızı daha konforlu hale getirmeyi amaçlıyor.

BAŞKAN YILDIZKAYA; ‘’ÇALIŞMALARIMIZ ARALIKSIZ BİR ŞEKİLDE DEVAM EDECEK ‘’

Daha güzel ve temiz bir ortamda hemşehrilerimize hizmet verebilmek için belediyemizin yaptığı düzenlemeler sayesinde parklarımız yeni bir görünüme kavuşuyor. Bu kapsamda Polatlı Belediyesi ekipleri, park içinde arttırılan yeşil alanlara çim serimi gerçekleştirirken, spor ve oyun alanlarını da yeniledi. Eskiyen spor aletlerinin yerine yenileri monte edilirken miniklerin daha keyifli anlar geçirmesi için de farklı oyun aletleri hizmete sunuluyor.

‘’Şehrimizin her yerinde park ve bahçeleri düzenleme ve yenileme çalışmamız devam ediyor. 25 adet parkımızı yeniliyoruz, bu yıl görüyorsunuz sağlık parkını yeniledik, Gün Sazak parkını yeniledik, Kutlu Doğum Parkını yeniledik, Yavuz Selim Bıyıktay parklarını yeniledik ayrıca köylerimize de yeni parklar yapmaktayız. İlçemizde 25’e yakın parkımızı çevrede yaşayan insanların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde bakıma aldık. Parklarımızı; yeni oyuncaklar, spor aletleri, basketbol potaları, banklar, yürüyüş yolları, kauçuk zemin ve peyzaj değeri yüksek ağaçlarla donatarak hemşehrilerimizin taleplerine karşılık vermek için çalışıyoruz. Daha kullanışlı parklar yapmak istiyoruz. İyileştirme ve yenileme çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Bakımı tamamlanan parklarımız şehrimize ayrı bir güzellik katacak. Tüm hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun’’ şeklinde konuştu.​ Haber Merkezi

 

CEVAPLA