POLATLI’DAN KÜÇÜCÜK YÜREKLER TÜRKİYE SINIRINDA

0
80

Polatlı Zafer Ortaokulu sosyal faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. Adı “Zeynep Tuana Kaliz” Polatlı Zafer Ortaokulu 5. Sınıf öğrencisi. Şehitler diyarı Polatlı’da yaşıyor. Gözlemleri, izlenimleri Polatlı’da uğurladığımız ve televizyondan gördüğü şehit haberleri, Ülkemize sınır boyunda her koldan yapılan girişimler ve askerimizin amansız, korkusuz başarılı mücadelesi onu çok etkiledi.

YAZDIKLARI MEKTUPLAR MEHMETÇİĞE GİDECEK

Polatlı Zafer Ortaokulu sosyal faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. İlçemiz Zafer Ortaokulu öğrencileri sınırda görev yapan askerlerimize mektup yazarak Topçu ve Füze Okulu Komutanı Tuğgeneral Hurşit AĞIRCAN’ a teslim ettiler.

Adı “Zeynep Tuana Kaliz” Polatlı Zafer Ortaokulu 5. Sınıf öğrencisi. Şehitler diyarı Polatlı’da yaşıyor. Gözlemleri, izlenimleri Polatlı’da uğurladığımız ve televizyondan gördüğü şehit haberleri, Ülkemize sınır boyunda her koldan yapılan girişimler ve askerimizin amansız, korkusuz başarılı mücadelesi onu çok etkiledi.

Sınırdaki Mehmetçik abilerine destek olmak, moral vermek istedi. Okul müdürüne ve öğretmenlerine bahsetti, tam destek aldı. Okulda “Sınırdaki Mehmetçiğe mektup” Kampanyası başlattılar. Yazılan 250 mektup İlçe Milli Eğitim Müdürü, okul idaresi ve tabiki öğrenciler tarafından sınıra ulaştırılmak üzere Polatlı Garnizon Komutanı Tuğgeneral Hurşit AĞIRCAN’a teslim edildi.
Sınırdaki Mehmetçiklerimiz Polatlılı küçücük yüreklerden kaleme dökülen mektuplarla yaptıkları görevin kahramanlığını bir kez daha yaşayacaklar. Haber Merkezi

 

CEVAPLA