POLATLI VE ANKARA ANKARAGÜCÜ’NÜN YANINDA OLDU

0
602

Polatlı Ankaragücü’nün Kayseri şampiyonluk maçına otobüslerle araçlarla katıldı. Polatlı Ankaragücü’nün yanında olduğunu bir defa daha gösterdi. Ankaragücü’nün şampiyonluğu ilan edeceği Kayserispor maçı için Kayseri’ye gidecek onbinlerce taraftarın bir bölümü sabah Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin tahsis ettiği 45 otobüsle Büyükşehir Belediyesi önünden Kayseri’ye hareket etti. Yaklaşık 10 yıldır Ankaragücü’nün tribünlerinde olduğunu kaydeden Mehmet Eren Güven, Kayseri deplasmanı için sağlanan 45 otobüslük desten dolayı Başkan Gökçek’e teşekkür etti ve bu desteğin devamını istedi.

“Melih Gökçek, sağolsun, varolsun, bize bu imkanları sağladığı için, Ankaragücü’ne desteği için çok teşekkür ediyoruz kendisine” diye konuşan Kamil Nar isimli taraftar da, “Yağmurlu ve soğuk bir havada zor şartlar altında maça gidiyoruz. İnşallah şampiyon olarak döneceğiz ” dileğinde bulundu.
İbrahim Anaklı adlı taraftar da Başkan Gökçek’e Ankaragüçlüler’e sağladığı bu destek için teşekkür ederken, “Melih Başkanım bizi süper lige çıkartın lütfen, benim yaşım 50. Ben Ankaragücü ile doğdum, Ankaragücü ile de öleceğim, bizi önümüzdeki sezon da şampiyon yapacak tek kişi varsa da Melih Gökçek’tir, buna canı gönülden inanıyorum” diyerek Başkan Gökçek’ten Ankaragücü’ne desteklerini sürdürmesini istedi.

Murat Koç adlı Ankaragüçlü taraftar temsilcisi de Büyükşehir Belediyesi’nin taraftara sağladığı destek için Başkan Gökçek’e teşekkür ederken, “Yeterli otobüs olmadığı için maça gidemeyecek taraftarlarımız vardı. Bunu Melih Başkan’a ilettik, Başkanımız da ‘Kimse mağdur kalmasın, otobüse binemeyen taraftarlarımızı da götürün’ diye talimat verdi. Sağolsun yetkililer otobüs temin etti” diye konuştu. Haber Merkezi

CEVAPLA