POLATLI FUARINA SAHİP ÇIKIYOR

0
817

POLAGRİ 2016 TARIM FUARINA HALKIMIZ BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ

Polatlı Belediyesi ve Polatlı Ticaret odası öncülüğünde gerçekleştirilen POLAGRİ 2016 Polatlı Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı düzenlenen törenle Çarşamba günü açılmıştı. Tamamen Polatlı’nın ve Polatlılının emeğini ortaya koyan fuara Polatlı halkının ve üreticilerinin de ilgisi büyük oldu. İlçede ilk defa olmasına rağmen fuar iki günde binlerce misafirini ağırladı ve ağırlamaya da devam ediyor.

POLATLI FUARINA SAHİP ÇIKIYOR

Polatlı Belediyesi ve Polatlı Ticaret odası öncülüğünde gerçekleştirilen POLAGRİ 2016 Polatlı Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarına vatandaşlarımızın ilgi ve alakası oldukça yüksek bulunuyor. İlçenin her mahallesi ve bölgesinden gece gündüz demeden akın, akın fuara gelen vatandaşlar organizasyondan büyük memnuniyet duyduklarını ve her yıl bunun tekrar edilmesini istediler.

Eskişehir yolu kenarı, Polatlı Otogarı’nın yanında oluşturulan 30.000 m2 alanda gerçekleştirilen fuar Türkiye’nin dört bir yanından 130’un üzerinde firmayı ağırlıyor. 1 – 4 Haziran tarihleri arasında Gıda, Tarım ve Hayvancılık sektöründe hizmet veren birçok firmanın ürünlerinin tanıtılacağı fuara dört gün boyunca yüz binin üzerinde ziyaretçinin gelmesi bekleniyor. Polatlı’da ilk defa gerçekleştirilen POLAGRİ 2016 Polatlı Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı’nda uluslararası nitelikte Tarım Gıda ve Hayvancılık ile ilgili inovasyon, ekipman ve ürünler sergileniyor. Polatlı Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı, dört gün boyunca 11.00 ve 20.00 saatleri arasında misafirlerini ağırlayacak. Türkiye’nin dört bir yanından gelen ziyaretçiler için hızlı tren istasyonundan fuar alanına servis uygulaması yapılacak. Haber Merkezi

 

CEVAPLA