POLATLI BELEDİYE TAKIMININ SATRANÇ BAŞARISI

0
760

POLATLI BELEDİYE TAKIMININ SATRANÇ BAŞARISI

Polatlı Belediyesi Spor Kulübü Satranç Takımı İlk defa katıldıkları Ankara bölgesi Satranç Turnuvasında yarışmasında 15 madalyayla büyük başarı gösterdi. Ankara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Ankara Satranç İl temsilciliğinin 23-25 Aralık tarihlerinde Ankara’da düzenlediği Satranç Turnuvasına ilk kez katılan Belediye takımı 15 madalyayla Polatlı’nın gurur kaynağı oldu.

GENÇ SPORCULARLARDAN  BAŞKAN YILDIZKAYA’YA TEŞEKKÜR

Türkiye Satranç Federasyonu Ankara İl Temsilciliği ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün birlikte düzenlediği 2017 Ankara Küçükler ve Yıldızlar satranç turnuvasına katılan Polatlı Belediyesi Spor Kulübü Satranç Takımı oyuncusu Umut Buğra Özmen 16 yaş genel gurubunda 1’inci, 18 Yaş genel İnanç Demirez, 17 Yaşı genelde Yusufcan Semiz, 17 Yaş kızlarda Nazlı Nur Topçu ve 15 Yaşı Genel Ataberk Türkmen 2’inci oldu.  iki adet 5’cilik olmak üzere toplam 15 madalyayla Şehre döndü.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Altın Park Fuar alanında yapılan 2017 Ankara Küçükler ve Yıldızlar satranç turnuvasına katılan eğitmen, sporcu ve yakınları Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’ya destekleri nedeniyle teşekkür ettiler. Turnuvada 36 kişilik Polatlı ekibi 900 yarışmacı arasında 15 madalya getirerek büyük bir başarıya imza attılar. Polatlı Belediye Spor Kulübü Satranç Takımı,  önümüzdeki süreçte yerel, bölgesel ve ulusal düzeylerde yarışmalara katılarak daha büyük başarılar elde etmek için yoğun çaba sarf ediyor. Haber Merkezi

CEVAPLA