POLAGRİ 2016 AÇILIYOR

0
739

POLAGRİ 2016 AÇILIYOR

Polatlı’nın tarımsal ve ilçe anlamında tanıtımına ciddi derecede katkı sağlayacak olan POLAGRİ 2016 Polatlı Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı bugün saat:14.00’de açılıyor. Konu ile ilgili açıklama yapan Polatlı Ticaret Odası Başkanı Ulvi SAKARYA tüm Polatlı halkını ve özellikle üreticileri fuara davet etti.

POLATLI POLAGRİ İLE BİR ADIM ÖNDE OLACAK

POLAGRİ 2016 Polatlı Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı bugün saat:14.00’de açılıyor. Konu ile ilgili açıklama yapan Polatlı Ticaret Odası Başkanı Ulvi SAKARYA fuara tüm halkımızı davet etti. Polatlı Belediyesi ve Polatlı Ticaret odası öncülüğünde POLAGRİ 2016 Polatlı Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı 1-4 Haziran tarihleri arasında Anadolu Bozkırının Parlayan Yıldızı Polatlı’da düzenlenecek.  Eskişehir yolu kenarı, Polatlı Otogarı’nın yanında oluşturulan 30.000 m2 alanda gerçekleştirilecek olan fuar Türkiye’nin dört bir yanından 200’ün üzerinde firmayı ağırlayacak. Gıda, Tarım ve Hayvacılık sektöründe hizmet veren birçok firmanın ürünlerinin tanıtılacağı fuara yüz binin üzerinde ziyaretçinin katılması bekleniyor. Polatlı’da ilk defa gerçekleştirilecek olan POLAGRİ 2016 Polatlı Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı’nda uluslararası nitelikte Tarım Gıda ve Hayvancılık ile ilgili inovasyon, ekipman ve ürünler sergilenecek. 1 – 4 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek olan Polatlı Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı, 11.00 ve 20.00 saatleri arasında dört gün boyunca misafirlerini ağırlayacak. Türkiye’nin dört bir yanından gelen ziyaretçiler için hızlı tren istasyonundan fuar alanına servis uygulaması yapılacak.

BAŞKAN YILDIZKAYA; ” POLAGRİ ÜLKEMİZİN EN ÖNEMLİ FUARLARINDAN BİRİ HALİNE GELECEKTİR”

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, Polatlı Belediyesi ve Polatlı Ticaret odası ortaklığında gerçekleşecek olanPOLAGRİ 2016 Polatlı Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı ile ilgili; “Polagri 2016 Polatlı Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı şehrimiz için her bakımdan yararlı olacak, uluslararası nitelikte ülkemizin en önemli fuarlarından biri haline gelecektir. Polagri 2016 Fuarı’nın her geçen yıl büyüyerek geleneksel hale gelmesini temenni ediyor, şehrimize ve hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu. Haber: Tevfik Emre EFE

 

CEVAPLA