PARKLARA SON BAHAR GELDİ

0
601

PARKLARA SON BAHAR GELDİ

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nce hizmete sunulan rekreasyon alanları, her mevsim büründüğü ayrı renk ve ışıltısıyla, Ankaralıların vazgeçilmez mesire ve dinlence alanları olmayı sürdürürken, güz mevsimin güzelliği de hava sıcaklıklarının tekrar yükselmesini fırsat bilen Başkentlilere, hafta sonunda ayrı bir görsel şölen sundu.
Sonbaharın rengarenkbitki örtüsüne bürünen BüyükşehirBelediyesi’nin parklarında ziyaretçiler, yaprakların hüzünlü vedası ve yeni mevsimi karşılamaya hazırlanan rengarenk çiçek ve bitkilerle bezenmiş coşkusualtında bir hafta sonunu daha geçirmenin keyfini çıkarıp bol bol fotoğraf çektirdiler.
İş yaşamının telaşından, şehrin gürültüsünden uzak,bol oksijenli temiz havada,huzur ve güven içinde ailesiyle, sevdikleriyle açık havada geçirmek isteyen Başkentliler, Mogan, Dikmen Vadisi, Mavi Göl, Altınpark, Harikalar Diyarı, Kuzey Yıldızı gibi rekreasyonalanlarını doldurdu.

-EN ÖZEL KONUKLAR, GELİN-DAMATLAR…
Büyükşehir Belediyesi parklarının en özel konukları da gelinlik ve damatlıkları içindeki çiftler oldu. Özel günlerini ölümsüzleştirmek için parkların güzel manzarasını tercih eden çiftler, parktakilerin ilgili bakışları altında bol bol poz vererek fotoğraf çektirdiler.
“Sağlıklı yaşam için temiz ve açık hava spor”diyenlerin de doldurduğu parklarda yürüyüş yapan, bisiklete binen, top oynayan Başkentliler, güzel havanın tadını çıkararak spor yaptılar.
Çocukların oyun parklarında oyuncaklara binip mutlu olduğu Büyükşehir Belediyesi parklarında, büyükler de modern piknik alanlarında yemeklerini yediler.

CEVAPLA