ÖZEL “SALDIRILARLA BİZİ YILDIRAMAZLAR”

0
868

ÖZEL “SALDIRILARLA BİZİ YILDIRAMAZLAR”

Polatlı Belediye Meclisi üyesi Mahir Özel, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin yeniden varlık mücadelesi verdiğini,  dış devlet destekli saldırıların büyük Türk milletini yıldıramayacağını söyledi.

Bölgesinde etkin söz sahibi olan Türkiye’nin, emperyalist devletleri rahatsız ettiğini belirten Özel, ‘’ Ülkemiz etnik mezhepsel farklılıklar tahrik edilerek iç savaşa sürüklenmek istiyor. Biz binlerce yıllık devlet geleneği olan Büyük Türk Milleti, Büyük Türk Devletiyiz. Biz ne Irak’ız, ne de Suriye’yiz. Bizler tarihi milattan önce 4 binli yıllara uzanan, derin devlet geleneği olan bir milletiz. Hain terör saldırıları bizi yıldıramaz.  Biz bu oyunu bozarız. Hain terör saldırılarına karşı varlık mücadelemiz artan bir inançla sürecektir.’’ dedi.

ÖZEL’DEN TERÖR SALDIRILARINA BÜYÜK TEPKİ

Polatlı Belediye Meclisi 2017 yılı Ocak ayı 1. Birleşim, 1. Oturumunda gündem dışı söz alan Mahir Özel, son zamanlarda yaşanan terör saldırılarını eleştirdi. Özel şunları söyledi:  ‘’Sayın Başkan çok değerli meclis üyeleri kurumumuzun çok değerli daire başkanları değerli basın mensupları ve izleyiciler..  2017 yılı  ülkemize, insanımıza, tüm dünya insanlığına hayırlı olsun, hayırlara vesile olsun..

Değerli üyeler;  Ne acıdır ki iblis uşağı kahpe düşman yine İstanbul’umuzu vurdu..!  Çok sayıda şehidimiz yaralımız var.

görünen, anlaşılan  o ki düşman aynı eski düşman yine aynı yerde..  ancak biz de aynı yerimiz de aynı mevziide. Aynı iman, aynı inanç, aynı kanla,  üç kez düşman eline geçmesine rağmen, dördüncü defa söke söke aldığımız, tarih yazdığımız; çal dağında, gazi tepede, kartal tepede,  dua tepedeyiz..

Yine Mehmediz… yine iman dolu göğsü ile Mehmetçiğiz..

yine biriz.. yine beraberiz.. doğu da biz batı da biziz.. kuzey de güney de biziz..

Cami de biz cem evi de, Sema da biz, semah da biziz..

Alevî de biz..  Sünnî de biziz.. Anadolu biziz..

Bu aziz vatanın, Türkiye Cumhuriyetinin evlatları tek yüreğiz, tek bileğiz.. bölünmeyiz..

Birliğimizi beraberliğimizi kimseye yem etmeyiz..

bizsiz Anadolu’yu kimseye yar etmeyiz..

bizi yenemezler..! Türkiye’miz de ya da dünyanın her hangi bir yerin de Türk’ evladına yaşama hakkı tanınmayana, yaşama hakkı tanımayız..

bilinsin ki  Türk’e kefen biçenin, ölümü korkunç olur..

Değerli arkadaşlar,

sonuç olarak yapılacak bellidir..  yüce Türk milletinin asil evlatları;

Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk yada Başbuğ Atilla gereğinde ne yapmışsa, gereği aynen yerine getirilmelidir.. Allah Yüce Türk milletinin, Türk emniyet güçlerinin yar ve yardımcısı olsun..

”ya devlet başa / ya kuzgun leşe” dedi. Haber: Tevfik Emre EFE

CEVAPLA