ORS’DEN PTO’YA ZİYARET

0
492

ORS Rulman Teknik Genel Müdürü Dr. Feridun Özhan, önceki gün Polatlı Ticaret Odası’na iadeyi ziyarette bulundu. Polatlı Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Özhan, burada Rulman hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

ORS MÜDÜRÜNDEN POLATLI TİCARET ODASI ZİYARETİ

İlçemiz sınırları içerisinde yer alan ve Türkiye’nin ilk 500 büyük firması arasında bulunan ORS Rulman bilindiği gibi, geçtiğimiz günlerde 30. Kuruluş Yıldönümünü kutlamıştı. Polatlı’dan çok sayıda siyasiler ve sivil toplum kuruluşları da bizzat fabrikayı ziyaret ederek, çalışmalarında başarı temennilerinde bulunmuştu. Kendilerine yapılan nezaket ziyaretlerini, iadei ziyaretle sürdüren Rulman yetkilileri bu kapsamda, önceki gün Polatlı Ticaret Odası yönetimi ile bir araya geldiler. Oda yönetim kurulu başkanı Ulvi Sakarya ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan ORS Rulman heyeti sıcak ve samimi bir ortamda sohbet ettiler.

SAKARYA“RULMAN GÖZ BEBEĞİMİZ”

Günün anlam ve önemine ilişkin bir açıklama yapan Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya Rulmanın Polatlı için önemine değinerek; “Rulman Polatlı’mızın ve Türkiye’mizin gözbebeklerinden bir tanesidir. İlçemizin en gözde kuruluşu, Organize sanayi bölgemizden daha çok istihdamda bulunan bir işletmedir. Bizler için çok kıymetlidir. Bir çok insanımız oradan emekli oldu. Çalışan çok sayıda hemşehrimiz var. Umarım bundan sonra da aynı şekilde başarılı çalışmalarını sürdürürler ve Polatlılı bir çok kardeşimize de ekmek kapısı olmaya devam ederler. Sayın Özhan ve beraberindekilerin odamıza yapmış oldukları bu ziyaretlerinden şeref duyduk.” Diye konuştu.

ÖZHAN “TÜM YATIRIMIMIZ POLATLI’DA”

Uzun yıllardır Polatlı’da üretimini sürdüren Ortadoğu Rulman Sanayi’nin tüm yatırımlarını Polatlı’ya yaptığını bildiren Teknik Genel Müdürü Dr. Feridun Özhan “Polatlı bizim için çok önemli. Biz yıllardır tüm yatırımlarımızı ilçemize yapıyoruz. Polatlı ile kuvvetli bir bağımız var. Bu işbirliğini ve birlikteliğizi artırarak sürdürmemiz lazım. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Polatlı’da çalışacağız. Sizlerin de katkılarınızı bekliyoruz.”dedi. Haber: Ali Rıza OVACIK

CEVAPLA