ORS’DEN ARDA’YA ANLAMLI BAĞIŞ

0
1507

ORS’DEN ARDA’YA ANLAMLI BAĞIŞ

İlçemizde gazetemizin de sürekli gündeme ve tedavi görmekte olan Arda için tedavi ücretlerinin oldukça yüksek olması sivil toplum ve destek sağlayacak hayırsevere çağrıda bulunulmasına Polatlı Orta Doğu Rulman Fabrikası cevap verdi. ORS Arda için toplanan parayı geçtiğimiz gün onu evinde ziyaret ederek ailesine teslim etti.

ÖZHAN “ORS olarak ilk defa böyle bir kampanya yaptı

Polatlı’nın sanayileşme istihdamda can damarı olan Orta Doğu Rulman Fabrikası ilk defa kendi personeli dışında dışarıdan birisine maddi yardımda bulundu. Yılların tecrübe, deneyim ve kalitesiyle dünya markası olan ve Polatlı’nın bağrından kopan ORS Arda için seferber oldu. ORS Fabrika Müdürü ve Teknik Genel Müdür Dr. Feridun ÖZHAN ve ORS İnsan Kaynakları Müdürü Muharrem Özyiğit tedavi görmekte olan Arda için fabrika içerisinde toplanan parayı ziyaretle ailesine teslim etti.

ORS Fabrika Müdürü ve Teknik Genel Müdür Dr. Feridun ÖZHAN “ORS olarak ilk defa böyle bir kampanya yaptık. Şimdiye kadar kendi elemanlarımızdan ihtiyacı olanlar için kampanya yapıp yardım topladığımız olmuştur çok oldu bundan sonra da olacaktır. ORS elemanları haricinde ilk defa böyle bir kampanya düzenledik gönüllü bazı çalışanlarımızdan gönlünden ne kopan olduysa da ne kadar koptuysa bu kampanyaya katılımda bulundular sonuçta size 15 bin 555 liralık bir yardımda bulunuyoruz. Arda’nın sağlığına kavuşması için katkıda bulur. Tek amacımız çocukların sağlıklı olması. İşçilerden tamamen gönüllü bazlı alındı kimseyi zorlamadık isteyen istediği kadar katkıda bulundu. Duyuru astık duyurudan hassasiyet gösterenler gönüllerinden kopan miktarlarda ben bu kadar bağışlıyorum diye müracaatta bulundular.” Dedi.

Arda’nın babası Serkan Şentürk ise “Arda bu çalışmanın en üst seviyesinde tepesinde 10 çocuğun da tepesinde şu an. Doktor özellikle ilgileniyor Arda ile bire bir. Yılbaşından önce İstanbul’a gidişimiz olacak. Hızlı bir şekilde gidiyor. Sıkıntımız yok.” dedi. Haber: Tevfik Emre EFE

CEVAPLA