MİLLİ SPORCULAR BAŞKAN YILDIZKAYA’YI ZİYARET ETTİ

0
748

MİLLİ SPORCULAR BAŞKAN YILDIZKAYA’YI ZİYARET ETTİ

Dünya Kick Boks Şampiyonu Selman Yücel ve Avrupa Muay Thai Şampiyonu Rabia Akdeniz, 19 – 27 Kasım tarihleri arasında Yunanistan’ın Atina kentinde düzenlenecek olan Kick Boks Avrupa Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edecek.

SOYTÜRK “MÜRSEL BAŞKANIMIZA DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Millli sporcular Avrupa Kick Boks Şampiyonası öncesi; 9 – 19 Kasım tarihleri arasında Niğde Demirkazık’ta düzenlenecek olan Milli Takım Kampına katılacak. 19 – 27 Kasım tarihleri arasında Yunanistan’ın Atina kentinde düzenlenecek olan Kick Boks Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi ve Polatlı’yı temsil edecek olan Milli Sporcular Selman Yücel ve Rabia Akdeniz Milli Takımlar Antrenörü Abdullah Soytürk ile birlikte, Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’yı ziyaret etti. Ziyarete milli sporcu ile birlikte katılan Milli Takımlar Antrenörü Abdullah Soytürk, Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’ya Avrupa Şampiyonası hakkında bilgi verdi. Başkan Yıldızkaya iki sporcuya da Avrupa şampiyonasında başarılar diledi.

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Milli Takımlar Antrenörü Abdullah Soytürk “19 – 27 Kasım tarihleri arasında Yunanistan’ın Atina kentinde düzenlenecek olan Kick Boks Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi, Polatlımızın evlatları Dünya Kick Boks Şampiyonu Selman Yücel ve Avrupa Muay Thai Şampiyonu Rabia Akdeniz temsil edecekler. Bu çocuklarımızın hepsi Polatlı için birer değer, bizim hedefimiz her zaman Türk Bayrağı’nı göndere çektirip İstiklal Marşı’nı okutmak, şehrimizi ve ülkemizi dünyaya duyurmak. Bizden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımız Mürsel Yıldızkaya’ya teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu. Haber Merkezi

CEVAPLA