MHP’Lİ ÖZEL: GÜN BÜYÜK TÜRK DEVLETİNE SAHİP ÇIKMA GÜNÜDÜR

0
1042

MHP’Lİ ÖZEL:   GÜN BÜYÜK TÜRK DEVLETİNE SAHİP ÇIKMA GÜNÜDÜR

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi ve Polatlı Belediye Meclis Üyesi Mahir Özel,   son büyük Türk Devletinin 82 vilayet ile Musul ve Suriye’de emperyalist güçlere karşı varlık mücadelesi verdiğini, Türk devletin son yüzyılın en kritik dönemimin yaşadığını Ancak yüce Türk Milletinin bu çok zor şartları aşacak güç ve kabiliyette olduğunu söyledi.

“Türk devleti son yüzyılının en kritik dönemlerin de”

Polatlı Belediye Meclisinin 2016 yılı Kasım ayı 1. Birleşiminden söz alan MHP’li Belediye Meclisi Üyesi Mahir Özel, ‘Siyaseti; ülkenin çıkarı şahsımızın ve partimizin çıkarlarından daima önde tutarız ilkesiyle hareket eden Sn. Bahçeli; Türk devlet hayatında ve politikadaki kalitenin nasıl olması gerektiğini şaşmaz duruşu ve davranışıyla yeniden göstermiştir. Buradan Türk devleti düşmanlarının art niyetlerini çok iyi okuyan, içimize sızdırılmış ajan ve provakatörleri herkesten önce şaşmaz gözlem ve tecrübeleriyle çok iyi algılayan ve gören Ülkücü Harekete ve onun basiretli, geçmişi çok iyi analiz edip geleceği Milliyetçi Hareket farkıyla çok iyi gören lideri  sn. Devlet bahçeli beyefendiye huzurlarınızda teşekkür etmek isterim… …’’ dedi.

Vatan ve Millet çıkarlarını her şeyin üzerinde tutarak  Devlet ciddiyetinde hareket ettiklerinin belirten Özel Polatlı Belediye Meclisi Üyesi Mahir Özel Şunları söyledi:

‘’Türk devleti son yüzyılının en kritik dönemlerin de..  En zorlu sürecini yaşıyor..

Ülke dışı Suriye ve Irak cephesi,  Ülke içi 81 vilayeti savaş alanı sayan emperyalistler ve onların maşaları silahlı tetikçileri, Gün geçmiyor ki yurdun bir yerinde şehit haberleri gelmesin, gün geçmiyor ki yurdun bir başka yerinde şehitler defnedilmesin..

Türk insanı her gün bu elemi ve kederi yaşıyor..

Türk annesi her gün şehit evlatlarının peşinden gözyaşı döküyor..

Türk babası her gün şüheda için yanıyor yakarıyor..

Değerli üyeler gün her zaman ki günden daha fazla birlik olma günüdür..

Gün her günden daha çok birbirimize kenetlenme günüdür..

Bir olacağız diri olacağız birliğimiz ve dirliğimiz, dostu sevindirecek düşmanı kahredecek..

Türk Allah’ın izni ile kaybetmez.

Gam yok, kaygı yok, umutsuzluk yok..

Bu uğruda;  savaş düğün, ölüm bayramdır bu asil millete..

Tanrı;  buyruğundan ayrılmayan, töresi ile yaşayan ve yaşatan Türk’e,

zalimler karşısın da diz çöktürmez..

bu gaflete  düşünenler sonun da saygı ile diz çöktüler bu aziz millet önün de..

Değerli üyeler iktidar mevkiinde olanlar umulur ve beklenir ki, aklı sağduyuyu öne alır,  yaşanılan gerçeklerin bilinciyle ihanet çemberindeki düşman maşalarına türkün kahhar gücünü devletin çelik yumruğunu hak ettikleri şekilde tepelerine indirir.

Düşmana ve düşman yardakçılarına layık oldukları cevabı hak ettikleri şekilde verir..

Değerli üyeler ,

Buradan Türk devleti düşmanlarının art niyetlerini çok iyi okuyan, içimize sızdırılmış ajan ve provakatörleri herkesten önce şaşmaz gözlem ve tecrübeleriyle çok iyi algılayan ve gören Ülkücü Harekete ve onun basiretli, geçmişi çok iyi analiz edip geleceği Milliyetçi Hareket farkıyla çok iyi gören lideri  sn. Devlet bahçeli beyefendiye huzurlarınızda teşekkür etmek isterim..

Siyaseti; ülkenin çıkarı şahsımızın ve partimizin çıkarlarından daima önde tutarız ilkesiyle hareket eden Sn. Bahçeli; Türk devlet hayatında ve politikadaki kalitenin nasıl olması gerektiğini şaşmaz duruşu ve davranışıyla yeniden göstermiştir.

Değerli üyeler Türkiye’nin siyasal ve savunma gerçekleri, reel politiği, bize soydaşlarını ve kardeşlerini savunamazsan, Musul ve Kerkük’ü tutamazsan, Diyarbakır’ı tutamazsın der..

Bu nedenle Musul ve Kerkük Türkiye’nin olmazsa olmaz hayat sahasıdır..

Bu tıpkı Kıbrıs’ı tutamazsan mersin ve Adana’yı tutamayacağın gerçeğini yansıtır..

Bu tıpkı Kosova da, Bosna Hersek de duramazsan Edirne’yi tutamayacağını aksettirir..

Ve yine Çeçenistan da yoksan Kars’ta sıkıntıya düşeceğinin  gerçeği gibidir..

Sonuç olarak Türk milliyetçileri, Türk devletin huzuru ve bekası konusunda hangi şart altında olursa olsun, Türk devletinin ve milletinin yanındadır ve olmaya da devam edecektir..

Ne mutlu türküm diyene…’’

 

CEVAPLA