KIYMAZ, “GAZETECİLER BİZİM GÖZBEBEĞİMİZ”

0
131

Polatlı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertuğrul Kıymaz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle, önceki gün gazete ofislerini ziyaret etti. Basın mensupları ile sıcak ve samimi bir ortamda sohbet eden Kıymaz, “Aranızdan gelen bir ağabeyiniz olarak siz kıymetli Gazeteci arkadaşlarımızın sorunlarını yakından bilen birisi olarak, sorunlarınızın çözülmesi, haklarınızın iyileştirilmesi, hak ettiğiniz hayat şartlarına ve çalışma ortamlarına kavuşmanızı canı gönülden arzu ediyorum.”dedi.

KIYMAZ, “SİZLERLE GURUR DUYUYORUZ”

Ertuğrul Kıymaz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında, gazetemizi ziyaretinde şu ifadelere yer verdi.

“İlçemiz Polatlı’da basın camiamız önemli ilerlemeler göstererek, ilçemizin bugün geldiği seviyeye ulaşmasına çok büyük katkılarda bulunmuştur. Yaptığımız her çalışmada, gerek haberleriyle gerekse manevi olarak bizi yalnız bırakmayan basın mensubu arkadaşlarımla öncelikle çok teşekkür ediyorum. Aranızdan gelen bir ağabeyiniz olarak siz kıymetli Gazeteci arkadaşlarımızın sorunlarını yakından bilen birisi olarak, sorunlarınızın çözülmesi, haklarınızın iyileştirilmesi, hak ettiğiniz hayat şartlarına ve çalışma ortamlarına kavuşmanızı canı gönülden arzu ediyorum. Siz kıymetli Basın mensubu kardeşlerimin, her konuda yapıcı, toplumu doğru bilgilendirmek için çalışan, sorumluluk bilinciyle hareket ederek başarılı olacağınıza inanıyorum. İlçemizde birlik ve beraberliğimizi korumak ve ilçemize en iyi şekilde hizmet etmek adına sizlere çok önemli görevler düşmektedir.

Sizlerin başarısına zemin hazırlamak, şimdiye kadar olduğu gibi daima bizim önceliklerimizden olacaktır. İlçemizde zor şartlar altında çalışan kıymetli Basın mensubu kardeşlerim, sizlerin her türlü sıkıntılarınızda yanınızda olduğumuzu bilmeniz’ isterim. Bütün basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun. Bu önemli gün vesilesiyle bütün basın çalışanlarına huzurlu, mutlu ve başarılı bir meslek hayatı diliyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.” Dedi.

Haber: Ali Rıza OVACIK

CEVAPLA