KAYMAKAM TUNÇER, KARAKUYU VE SARIHALİL’İ ZİYARET ETTİ

0
71

Polatlı Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer, merkez ve kırsal mahalleleri ziyaret turlarını sürdürüyor. Bu kapsamda Karakuyu ve Sarıhalil Mahallelerine giden Tunçer, muhtarlar ve vatandaşların sorunlarını dinledi. Temaslarında sık sık not alan Tunçer, Polatlı’da hizmet noktasında var olan tüm sorunların çözüme kavuşturulacağını bildirdi.

TUNÇER, MUHTARLAR VE MAHALLE SAKİNLERİ İLE BULUŞTU

İlçeye bağlı tüm mahalleleri ziyaret ederek, bölgenin ve mahallenin sorunlarını yerinde not alan Tunçer, halkla iç içe çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Bu kapsamda devlet vatandaş buluşmasının ilk adresi Karakuyu  Mahallesi oldu. Kaymakam Tunçer’i mahalle girişinde Mahalle Muhtarı Erhan Sunel ve mahalle halkı karşıladı Kaymakam Tunçer mahalleli ile istişare ettikten sonra Mahalle Camii ve Karakuyu Tarım Kredi Kooperatifinde incelemelerde bulunup, Karakuyu Mahallesinden ayrıldı.

Ardından Sarıhalil Mahallesine giden Tunçer’i Sarıhalil Mahallesi Muhtarı Rasim Çelik karşıladı. Burada, vatandaşlarla sohbet eden ve sorunlarını dinleyen Kaymakam Tunçer, Muhtar Rasim Çelik’ten  ve mahallede yaşayan vatandaşlarımızdan mahalle hakkında bilgi aldı. Kaymakam Tunçer, mahallenin ve vatandaşların sorunlarının çözümü konusunda ilgili kurum müdürlerine talimat verdi. Muhtar Rasim Çelik  ve vatandaşlar ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirirken, İlçemiz Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer; mahalle ziyaretleri ve vatandaş buluşmalarının devam edeceğini sözlerine ekledi. Kaymakam Tunçer’in  mahalle ziyaretinde; İlçe Jandarma Komutan Binbaşı Aydın Bacak, İlçe Sağlık Müdürü Sevgi Seçen, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Ali Özen, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Burhanettin Sütçü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Emel Üneşi, İlçe Müftüsü Hayri Cihangeri, İlçe Yazı İşleri Müdür Vekili H. Alper Akın, Ziraat Odası Başkan Yardımcısı Muhammer Kanlı, Muhtarlar Derneği Başkanı Adem Köse eşlik etti. Haber: Ali Rıza OVACIK

CEVAPLA