KADIN MECLİSİNDEN MEME KANSERİ SEMİNERİ

0
1139

KADIN MECLİSİNDEN MEME KANSERİ SEMİNERİ

Polatlı Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından Ankara İl Sağlık Müdürlüğü, Polatlı Kaymakamlığı, Polatlı Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Polatlı Kent Konseyi, Polatlı Toplum Sağlığı Müdürlüğü ve Metamazon Meme Kanseri Derneği ortaklığında Meme Kanserinde Erken Teşhiş ve Gönüllülük Semineri düzenlenecek.

BİLGE; “TÜM HEMŞEHRİLERİMİZİ SEMİNERİMİZE DAVET EDİYORUM”

Bugün saat 14.00’de 13 Eylül Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Meme Kanserinde Erken Teşhiş ve Gönüllülük seminerinde katılımcılara; meme kanseri, kolon kanseri, ve rahim ağzı kanseri konusunda bilgilendirme yapılacak. Met-amazon Metastatik Meme Kanseri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Canan Perdahlı, Dr. Utku Acar ve Dr. İskender Kök’ün konuşmacı olarak katılacakları seminerde; Kanser Tarama Merkezi KETEM tarafından yapılan ücretsiz kanser tarama programı katılımcılara anlatılacak.

Tüm Polatılıları Meme Kanserinde Erken Teşhiş ve Gönüllülük seminerine davet ettiğini söyleyen Polatlı Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Gülşah Bilge konu ile ilgili açıklamasında; “Ankara İl Sağlık Müdürlüğü, Polatlı Kaymakamlığı, Polatlı Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Polatlı Kent Konseyi, Polatlı Toplum Sağlığı Müdürlüğü ve Metamazon Meme Kanseri Derneği işbiriliği ile Meme Kanserinde Erken Teşhiş ve Gönüllülük Semineri gerçekleştireceğiz. Katılımcılarımıza meme kanseri, kolon kanseri, rahim ağzı kanseri ve ücretsiz kanser taramaları konusunda bilgilendirme yapacağız. Bugün saat 14.00’de 13 Eylül Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Meme Kanserinde Erken Teşhiş ve Gönüllülük seminerimize tüm hemşerilerimizi davet ediyor, emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” cümlelerine yer verdi. Haber Merkezi

CEVAPLA