İLHAN PEKDEMİR GÜZELLİK MERKEZİ HİZMETE AÇILDI

0
167

Polatlı’nın yetiştirdiği değerlerden birisi olan Dr. Mert ATAK Ankara’da açtığı muayenehanenin ardından yenilikleri ve sektörde yatırımlarını sürdürüyor. Bu çerçevede Ankara’nın bilinen önemli plastik cerrahlarından Opr. Dr. İlhan PAKDEMİR ile bereber Ankara’da güzellik ve estetik açısından çağın en modern ve teknolojik cihazların kullanıldığı plastik cerrahi kliniği açılışı hafta sonunda gerçekleşti.

ATAK “TÜM POLATLI HALKIMIZI BEKLİYORUZ” DEDİ

                Polatlı’nın yetiştirdiği değerlerden birisi olan Dr. Mert ATAK Ankara’da açtığı muayenehanenin ardından yenilikleri ve sektörde yatırımlarını sürdürüyor. Bu çerçevede Ankara’nın bilinen önemli plastik cerrahlarından Opr. Dr. İlhan PAKDEMİR ile beraber Ankara’da güzellik ve estetik açısından çağın en modern ve teknolojik cihazların kullanıldığı plastik cerrahi kliniği açılışı hafta sonunda gerçekleşti.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Doktor Mert Atak, şunları söyledi. Atak “Polatlı’nın Çekirdeksiz köyünde büyüdüm ve yetiştim. Ankara’da ilk olarak Doktor Mert Atak klinikle hizmet vermeyebaşladık. Bu klinik, makat hastalıklarının, iyi huylu hastalıkları ve kötü huylu hastalıkları üzerine etkili tedaviler ve teknolojik tedaviler sunabilen bir merkezdir. Ardından Ankara’nın en meşhur plastik cerrahlarından ilhan Pekdemir’le beraber Ankara’da estetik ve güzellik açısındaninsanların rahatça güvenebileceği, emanet olabileceği, kendilerini rahat hissedebilecekleri, güvenli bir yer olarak Doktor İlhan Pekdemir ile plastik cerrahinin kuruluşunda yer aldım. Beraber aynı yolda devam ediyoruz. Kliniğimizde birçok işlem yapılabiliyor.

Bundanlar botokstan başlayıp yüz gençleştirmeye, iple yüz asmaya kadar, onun haricide dövme silmeye kadar aklınıza gelebilecekbütün güzellik ve estetik üzerine olan işlemleri kısa sürece, teknolojik yöntemlerle halledebiliyoruz. Bu konuda en büyük sıkıntılarımızdan birisi genç insanların bu konuda yardım alırken profesyonel olmayan merdiven altı yerlerde işlem yaptırmasıdır. Bunu istemiyoruz çünkü bunlar doktor muayenelerinde yapılması gereken işlemlerdir. İlhan Pekdemir’de bu konuda Ankara’da ve Dünya’da referans merkeziolmayıhedefleyen bir merkezdir. Bütün Polatlılıları davet ediyoruz ve teşekkür ediyoruz.” Dedi. Haber: Tevfik Emre EFE

CEVAPLA