Haymana Protokolü İftarda Bir Araya Geldi

0
693

Haymana Protokolü İftarda Bir Araya Geldi

Haymana’daki kamu-kurum ve kuruluşlarının temsilcileri Grannos Termal Otel’in verdiği iftar yemeğinde bir araya geldi.

Haymana Kaplıcalarında Yeni Düzenleme

İftara Haymana Kaymakamı Turan ERDOĞAN, Haymana Garnizon Komutanı Ömer SEYHAN, Haymana Belediye Başkanı Özdemir TURGUT, Haymana Cumhuriyet Savcısı  Cevdet BOZFIRAT, Haymana Emniyet Müdürü Serdal BİLGİN, Haymana Müftüsü Ahmet DANIŞMAN, AK Parti İlçe Başkanı Rüstem KANDEMİR, CHP İlçe Başkanı Naci SEZER, Haymana Belediye Başkan Yardımcısı Talip KAPICI, Haymana Kaymakamlığı ve Haymana Belediyesinde görevli birim müdürleri katıldı.

 

İftarda ev sahipliği yapan Grannos Termal Oteli’nin sahipleri Hacı ŞAHİN, Zekai ŞAHİN ile Otel Genel Müdürü Hüseyin ÇİÇEK hazır bulundu. İftar yemeği Haymana Müftüsü Ahmet DANIŞMAN’ın dualarıyla sona erdi.

Ramazan ayı dolayısıyla Haymana Belediyesi Termal tesislerinde yeni bir uygulamaya gidildi. Buna göre Ramazan ayı boyunca Medrese Kaplıcası 07.00-16.00, Seyran Kaplıcası ise 15.00-24.00 saatleri arasında hizmet verecek. Cimcime Sultan Termal Tesisleri ise 24 saat hizmet vermeye devam edecek.

Vatandaşların tesislerden rahatça faydalanmaları için Ramazan ayı boyunca ring seferleri yapılacak. Vatandaşlar 07.00-24.00 saatleri arasında kapalı olan kaplıcadan açık olan kaplıcaya ring araçlarıyla götürülecek.  Haber: Tevfik Emre EFE

CEVAPLA