HAFTA SONU MAÇ VAR

0
501

HAFTA SONU MAÇ VAR

“Polatlı’nın Ankara Amatör Kulüpler Federasyonu gurur temsilcisi,1926 Belediye spor Ankara’da Etlik spor ile deplasmanda karşılaşacak. Kulüp Başkanı Hüdaverdi Yavaş,Polatlı’nın gururu 1926 Polatlı Belediye spor taraftarını Pazar günkü maça davet etti.

HAYDİ POLATLI TAKIMINA SAHİP ÇIK

1926 Polatlı Belediye spor 1.Amatör Lig 1.Grupta fırtına gibi esiyor. Bu sezon 12 maçta 12 galibiyetle kırılması zor bir rekora imza atan, buldozer lakaplı, Polatlı temsilcisi ekibimiz Etlik spor önüne bol gollü bir deplasman galibiyeti hedefi ile çıkacak.Maç için Pazar günü,Cumhuriyet alanından saat 12:00 de otobüs kaldırılacak. Yönetim bu maça tüm Polatlılı sporseverleri davet etti.

Buldozerler, bilindiği gibi 12 maçta 12 galibiyet ile 36 puan toplayarak ve 1. Amatör ligde gol rekorları kırarak Ankara spor tarihinde önemli bir başarıya imza attı.Bu sezon başında ligin en güçlü ekiplerini bol gollü skorlarla aşan buldozerlerden bu hafta da böyle bir sonuç bekleniyor.

Geçen hafta Mamak Lalahan spor takımı maça gelmediği için lige bir hafta ara veren ama bu arada hazırlık maçında iki SAL takımını yenen 1926 Polatlı Belediye spor kulüp başkanı Hüdaverdi Yavaş, maç öncesi bir açıklama yaptı. Yavaş “lige kaldığımız yerden devam ediyoruz. Buldozerler bu hafta Ankara’da Pazar günü saat 14:00’te  Yeni Mahalle Hasan Doğan Stadı’nda  Etlikspor ile karşılaşacak. Bu maçtan bol gollü bir galibiyet bekliyorum. Tüm spor severleri bu maça davet ediyorum”dedi. Haber Merkezi

CEVAPLA