POLATLI  DUATEPE  GAZETESİ
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EN ÇOK OKUNANLAR

Sağlık Grup Başkanı görev başında

Tarih 22 - Ocak - 2013, 11:21 Editör

Polatlı İlçe Sağlık Müdürü Uzman Doktor Mustafa Karacan Polatlı da göreve başladı. Sağlık Grup eski başkanı Serdar Gevrekçi nin ardından göreve doktor Karacan geldi.

Sağlık Grup Başkanı görev başında


Polatlı İlçe Sağlık Müdürü Uzman Doktor Mustafa Karacan, Polatlı’da göreve başladı. Sağlık Grup eski başkanı Serdar Gevrekçi’nin ardından göreve  doktor Karacan  geldi.  Ocak ayının ilk haftasında Polatlı’da göreve başlayan İlçe Sağlık Müdürü Mustafa Karacan” Polatlı gibi önemli bir tarihe ve büyük bir ekonomik güce sahip olan ilçemizin öneminin bilincinde olarak görevimi başarıyla yapma gayreti içerisinde olacağım” dedi.

Yeni müdür KARACAN

 Polatlı Sağlık Grup Başkanı Uzman Doktor Mustafa Karacan göreve başladı. Serdar Gevrekçi’nin ardından  İlçe Sağlık Müdürü olarak Polatlı’ya atanan Karacan Polatlı kamuoyuna seslendi. Karacan “Polatlı gibi önemli bir tarihe ve büyük bir ekonomik güce sahip olan ilçemizin öneminin bilincinde olarak görevimi başarıyla yapma gayreti içerisinde olacağım. Polatlılı hemşehrilerime hizmet etmek benim için bir gurur ve onur vesilesi olacaktır. Çalışmalarımda bütün kurum ve kuruluşların bana destek olacağını ümit ediyor ve desteklerini bekliyorum. Hemşehrilerime, kamu ve özel sektörde sağlık hizmeti veren tüm çalışma arkadaşlarıma en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum”dedi. Karacan  “1949 yılında Kilis İlimizin Duruca köyünde doğdum. İlkokulu köyümde bitirdim. Ortaokul ve lise eğitimimi Kilis’te tamamladım. 1976 yılında Hacettepe Üniversitesinden Tıp Doktoru olarak mezun oldum. 1980 yılında Erciyes Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümünden uzmanlığımı aldım. 1982-1984 yılları arasında ise Gümüşsuyu Askeri Hastanesinde Tabip Asteğmen olarak vatani görevimi yaptım. 2000 yılına kadar Giresun il merkezinde serbest hekim ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesinde mesleğimi icra ettim. 2000-2005 yılları arasında Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı Cumhurbaşkanlığı ve Parlamento Muhabirliği Derneği Basın Sağlık Merkezinde çalıştım. 2005-2012 yılları arasında Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Başhekim Yardımcısı olarak görev yaptım.7 Ocak 2013 tarihinde Polatlı İlçe Sağlık Müdürü olarak göreve başladım. Evliyim, iki çocuğum var. Yabancı dil olarak iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmekteyim”

Polatlı’ya hizmet etmekten gurur duyarım

KARACAN “Polatlı gibi önemli bir tarihe ve büyük bir ekonomik güce sahip olan ilçemizin öneminin bilincinde olarak görevimi başarıyla yapma gayreti içerisinde olacağım. Polatlılı hemşehrilerime hizmet etmek benim için bir gurur ve onur vesilesi olacaktır. Çalışmalarımda bütün kurum ve kuruluşların bana destek olacağını ümit ediyor ve desteklerini bekliyorum. Hemşehrilerime, kamu ve özel sektörde sağlık hizmeti veren tüm çalışma arkadaşlarıma en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum”dedi.

HABER MERKEZİ

Bu haber 543 defa okunmuştur.

Güncel

28 ARALIKTA KADINLAR MATİNESİ VAR

28 ARALIKTA KADINLAR MATİNESİ VAR İlçede bir ilki başlatan ve kadınların yoğun ilgisi ile karşılanan E&B Ajans farkı ile Polatlı'da gelenekse...

MİLLETVEKİLLİĞİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI; POLATLI’DA DURUM NE

MİLLETVEKİLLİĞİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI; POLATLI’DA DURUM NE Türkiye genelinde olduğu gibi ilçemizde de önümüzdeki genel seçimler için muhtemel Milletvekili aday adayları parti...


HALKIN İÇİNDE HALKLA İÇ İÇE OLABİLMEKTE ÖNEMLİ25 - Kasım - 2014

HABER ARA


Gelişmiş Arama

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

POLATLI DUATEPE GAZETESİ
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Tasarım ve Kodlama: ARKBUL TASARIM