GENÇ SPORCULAR BAŞKAN YILDIZKAYA’YI ZİYARET ETTİ

0
688

GENÇ SPORCULAR BAŞKAN YILDIZKAYA’YI ZİYARET ETTİ

                Milli Eğitim Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından Ankara’da düzenlenen okullar arası kros müsabakalarında birinci olan 13 Eylül Ortaokulu öğrencileri; Beden Eğitimi öğretmeni Yahya Pektaş ile birlikte Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’yı ziyaret etti.

PEKTAŞ; “ANKARA İLİNİ TEMSİL ETMEYE HAK KAZANDIK”

Polatlı’da farklı dallarda spora verdiği destekler ile sporsever başkan olarak anılmaya başlayan Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya genç sporcuları başarılarından dolayı tebrik etti. Okullar arası Ankara kros müsabakasından birincilikle dönen 13 Eylül Ortaokulu öğrencileri, ilerleyen günlerde Türkiye Geneli kros müsabakasında Ankara ilini temsil edecekler. Ankara’da düzenlenen okullar arası kros müsabakalarında 13 Eylül Ortaokulu’nun ardından Namık Kemal Ortaokulu ikinci oldu.

13 Eylül Ortaokulu Beden Öğretmeni Yahya Pektaş ziyaretin ardından yaptığı açıklamada; “Milli Eğitim Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından Ankara’da düzenlenen okullar arası kros müsabakalarında birinci olan ve bizi gururlandıran öğrencilerimiz ile birlikte Belediye Başkanımızı ziyaret ettik. İlerleyen günlerde, gruplarda Ankara ilini temsil etmeye hak kazandık. Öğrencilerimiz ile çalışmalarımız devam ediyor. Öğrencilerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. Bugün bizi makamında ağırlayan başkanımıza teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu. Haber Merkezi

CEVAPLA