EMEK PETROL LUKOİL İLE YOLA DEVAM DEDİ

0
2339

EMEK PETROL LUKOİL İLE YOLA DEVAM DEDİ

Polatlı’nın 1957 yılından günümüze doğru, dürüst ve kaliteyi her zaman müşterileri için hedef belirlemiş olan Emek Petrol şimdi bu esnaflığından ödün vermeden Lukoil petrol olarak müşterilerine hizmet vermeye başladı. Yılların deneyimi ve Dünya devi Lukoil ile yola devam eden Emek Petrol pompada başlattığı anında indirmlerle akaryakıt fiyatlarında şok kampanyalara imza atıyor.

Yılların tecrübesi Emek Petrol şimdi LUKOİL ile birleşti

Polatlı’nın 1957 yılından günümüze doğru, dürüst ve kaliteyi her zaman müşterileri için hedef belirlemiş olan Emek Petrol bu tecrübe kalitesini Lukoil ile bütünleştirdi. Yenilenen petrol ve servisi ile şimdi daha modern ve pratik müşteri memnuniyetini hedef alan Emek Petrol Lukoil Akaryakıt sektöründe ilçede bir ilk olduğunu yine kanıtladı.

Şimdi Emek Petrol Nasrettin Hoca Bulvarı E-90 karayolu üzerindeki aynı yerinde Lukoil ile birleşerek daha kaliteli akaryakıtını müşterilerinin hizmetine sunuyor. Akaryakıtta indirimleri ile dikkat çeken alan Emek Petrol Lukoil aynı zamanda taraftar kartı taşıyan müşterilerine pompada anında indirim imkanı sunuyor. Dünya devi Lukoil ile yola dev diyen alan Emek Petrol Lukoil dört büyük kulübün taraftar kartını müşterilerine hediye ederek anında akaryakıtta indirim sağlıyor.

Emek Petrol Lukoil ayrıca daha önce devam ettiği market ve yıkama hizmetlerini de daha modern bir görünüm ve imkanla müşterilerinin hizmetine snuyor. Yine köylere akaryakıt servisi ve istenildiği taktirde toplu akaryakıt alımlarında belirtilen adreslere de teslimat yapılıyor. Tecrübe yılların deneyimi ve birikimi Emek Petrol Lukoil’de sizleri bekliyor.

LUKOİL UZUN VADELİ YATIRIMLARLA TÜRKİYE’DE KENDİNİ KANITLADI

Üç senelik süre zarfında, bölgedeki istasyon ağımızın kalite dönüşüm sürecini tamamlamış olup, Türk Tüketicisinin de beğenisini kazanan seçkin ürün ve hizmet kalitesini lokasyona bakmaksızın tüm halkalarında homojen olarak sunmaya devam etmeyi hedeflemekteyiz. Stratejik gelişim programımızda SEÇ-G standartlarına, akaryakıt kalite güvencesinin sağlanmasına önem vermemizle beraber, senede 4 milyon petrol deposunu doldurduğumuz ürünün yüksek kalitesini korumak için ciddi yatırımlar ve araştırmaları gerçekleştirmekteyiz. Bayi ilişkilerimizde yeni ve müşteri odaklı işbirliği modelini uygulamaktayız. Tüketiciler akaryakıt tasarrufuna önem vermeye başlamakla beraber, taleplerinin standartlarını ve beklentilerini de yükseltmiştir. Bunun için de bayi ilişkilerimizin temelini, bu istikamete yönelik ortak projeler dâhilinde yapılandırmaktayız. LUKOIL’in bir dünya markası olması, mevcut ve potansiyel bayilerimiz ile yaptığımız iletişim ve temasların her aşamasında olumlu etki yaratmaktadır. Hâlihazırda LUKOIL’in perakende satış ağı Rusya, ABD ve CIS ile Avrupa ülkeleri gibi dünyanın 27 ülkesinde 6 bin’e yakın istasyondan oluşmaktadır. Her istasyonda LUKOIL’e has olan yüksek hizmet, çevre ve güvenlik standartlarıyla çevreci ECTO yakıtlarını sunuyoruz. Yeni yönetici takımımız, bayilerle LUKOIL’in güvenli ve kaliteli imajının korunması ile ilgili sorumluluğu paylaşacağı bir takım yeni projelere imza atmaktadır.

LUKOİL TÜRKİYE’DEKİ İSTASYON AĞIYLA BÜYÜYOR

1998 senesinden itibaren Türkiye pazarında faaliyet gösteren LUKOIL, 2006 senesinde Enerji Piyasası Düzenleme Kurumun’dan akaryakıt dağıtım lisansı alarak Türkiye Akaryakıt Pazarına hızlı giriş yaptı. Şirket Türkiye’deki konumunu güçlendirmek amacı ile 2008 senesinde Akpet şirketini satın alarak Türkiye pazarındaki konumunu yükseltti. Hâlihazırda akaryakıt dağıtım pazarında faaliyet gösteren en büyük şirketlerden biri olan LUKOIL Eurasia Petrol A.Ş. ve iştiraki şirketi Akpet Akaryakıt Dağıtım A.Ş. Türkiye’nin genelinde 600’e yakın istasyonu ile faaliyetine devam etmektedir.
YATIRIM STRATEJİMİZ

Lukoil, Türkiye’ de 2006 yılında ilk istasyon ağının kurulmasıyla başlayan süreçte yatırım stratejisi olarak 3 önemli yol izlemektedir. Bunlar; Rekabet – Büyüme – Esnek yatırım formülleri. Lukoil, müşterilerinin Türkiye’ nin her yerinde ulaşabileceği lokasyonlarda ve iş ortaklığı yapabileceği en iyi bayilerle birlikte, yüksek standartlara ve teknolojik altyapıya sahip bir istasyon şebekesi kurmaktadır. Müşterilerine; kaliteli ürünleri, güler yüzlü hizmet anlayışıyla ve uygun fiyata sunmak rekabet stratejisinin ana ilkeleridir.

Büyüme stratejisi doğrultusunda 2008 yılında Akpet şirketini satın alarak geniş istasyon ağına ve kuvvetli lojistik altyapısına kavuşan Lukoil, şehir merkezleri ve ana bağlantı yollarına yaptığı yatırımlarla büyümeye devam etmektedir. Şirket operasyonu yapılan istasyon şebekesini büyütmekte bu stratejinin bir parçasıdır. Lukoil, klasik yatırım anlayışının yanısıra, her lokasyon, bayi ve müşterilerinin beklentilerini ayrı, ayrı değerlendirerek güncel ve rekabetçi olan esnek yatırım modelleri uygulamaktadır. Bu yaklaşım, hem bayilerini hemde müşterilerini memnun ederek yatırımların verimliliğini arttırmaktadır.” Denildi. Haber Merkezi

CEVAPLA