DEMİR’DEN GAZETECİLERE ÖZEL KAHVALTI

0
133

10 Ocak Gazeteciler günü kapsamında, geçtiğimiz gün AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir tarafından kahvaltı düzenlendi. İlçemiz yerel gazetecilerini her zaman destekleyen ve unutmayan Demir, Hanzade Cafe’de Polatlı’nın yerel basını ile bir araya geldi ve hediye takdim etti. Demir, kahvaltı sonrasında 2017 yılında yapılanları ve 2018’de yapılacak olan projeleri anlattı.

DEMİR, GAZETECİLER GÜNÜ KAPSAMINDA YEREL BASIN İLE BİR ARAYA GELDİ

AK Parti İlçe Başkanı Aysel Demir, 10 Ocak Gazeteciler günü kapsamında geçtiğimiz gün kahvaltı düzenledi. İlçemiz yerel basını ile Hanzade Cafe’de bir araya gelen Demir, Gazeteciler gününü kutladı. Kahvaltının ardından 2017 yılı boyunca yapılan ve 2018’de yapılacaklarla ilgili açıklamalarda bulunan Demir, “2017 yılında hem ülkemizde hem dış devletlerde dünyada çok değişik hadiseler yaşadık ama burada sevindiğimiz en güzel olay Türkiye’nin özellikle Cumhurbaşkanımızın dünya lideri olduğunu ispatlamasıydı. Bütün Ortadoğu’daki sorunları planları kuran her zaman başkalarıydı ama şu an Ortadoğu’yu biz yönlendiriyoruz. Cumhurbaşkanımızın özellikle Kudüs olayında gösterdiği tepki prestijini arttırmıştır. Bizler en çok birlik ve beraberliğin şu dönemde ihtiyaç odluğunu bilmemiz lazım. Parti siyasetinden önce ülkenin birlik ve beraberliğine, milli ve manevi değerlerine hep birlikte sahip çıkmamız lazım. Buralara yapılan saldırılara hep beraber tek vücut olmamız lazım. Ben sadece 2018 dönemi içinde Polatlı’da birkaç gençlik merkezi, engelli kardeşlerimiz için merkez kurulacak. Bununla ilgili aile ve sosyalpolitikalar bakanlığımızın üst düzey yetkilileri gelip yer araştırması yaptılar. Aile ve sosyal politikalar bakanlığının bir müdürlüğü burada açılacak. Bunun için bir binanın yapılmasını beklemeyecekler. Şimdilik kaymakamlıktan idareten bir iki odayı alarak bu hizmete devam edecekler. Asında yapılmak istenen şey burada müdürlüğün yapılmasıyla özellikle madde bağımlılığıçocuklarının ilk etapta müdahale edileceği bir yer yok. Bu tür bölümlerin açılacağı yönünde bilgi verildi. Bu binaların en kısa zamanda yapılmasını bekliyoruz.

SESİMİZİ HEP BİRLİKTE ÇIKARTARAK DUYURABİLİRİZ

Özellikle tarım aletleri teknolojileri bölümünün açılmasının çok daha faydalı olacağını düşünüyorum. Polatlı’nın bu konuda çok uygun bir yer olduğu söylendi. Bunu hep beraber yapacağız. Bu AK Parti’nin sorunu ya da isteği değil. Biz bütün siyasi partilerinSTK’ların desteğiyle ve sizlerin de desteğiyle Polatlı’ya birkaç fakülte, sonradan üniversitemizin olması için gerekli adımların atılmasını hep beraber yaparsak sonuç alırız diye düşünüyorum. Bu tek başın yapılacak bir şey değil. Bu Polatlı için yapılacak bir yatırım. Biz sessimizihep beraber yüksek çıkartırsak duyurabiliriz. Ben bütün siyasi ve STK’Lardan destek bekliyorum onlarında destek vereceğini düşünüyorum.” İfadelerine yer verdi. Haber: Ali Rıza OVACIK

CEVAPLA