DEMİR “TEK MİLLET, TEK BAYRAK, TEK VATAN, TEK DEVLET”

0
683

DEMİR “TEK MİLLET, TEK BAYRAK, TEK VATAN, TEK DEVLET”

AK Parti ilçe Başkanı Aysel DEMİR 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı. DEMİR Zafer Bayramı mesajında birlik ve beraberliğe dikkat çekerek “Şanlı tarihimizin değerli anlarından biri olan 30 Ağustos Zaferinin 94’üncü yıl dönümünü, milletçe idrak etmenin mutluluk ve gururunu yaşıyoruz.” Dedi.

DEMİR’DEN ZAFER BAYRAMI MESAJI

AK Parti ilçe Başkanı Aysel DEMİR 30 Ağustos Zafer Bayramı mesaında daha sonra şu ifadelere yer verdi. “Şanlı tarihimizin değerli anlarından biri olan 30 Ağustos Zaferinin 94’üncü yıl dönümünü, milletçe idrak etmenin mutluluk ve gururunu yaşıyoruz. Tarihi, üstün başarılarla dolu bir milletin övünç abidesi olan 30 Ağustos Zaferi, milletimizin en zor şartlarda bile esaret altına alınamayacağının tarihsel ispatıdır. Aziz milletimizin her bireyi, bağımsızlığı, bayrağı, ezanı, milletinin birlik ve beraberliği, namusu ve onuru uğruna, bütün varlığını, hatta hiç düşünmeden canını dahi feda edebilecek yüksek bir karaktere sahiptir.

Bu zafer, tarihe gömülmek istenen bir milletin, adeta küllerinden yeniden doğuşunun, uçurumun kenarından dönerek kendisine yeni bir yol çizişinin ifadesidir.

‘TEK MİLLET, TEK BAYRAK, TEK VATAN, TEK DEVLET’ ilkesi etrafında bütünleşen milletimiz, inşaallah, bugün yaşadığımız tehditleri de bertaraf edecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, İstiklal Savaşımızın tüm kahramanlarını, aziz şehitlerimizi saygı ve rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, öncelikle şanlı ordumuzun kıymetli mensupları olmak üzere tüm milletimizin ve hemşerilerimin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor saygılarımı sunuyorum. 30 Agustos Zafer Bayramınız kutlu olsun.” Dedi. Haber Merkezi

CEVAPLA