DEMİR “30 AĞUSTOS MİLLETİMİZİN ÖVÜNÇ ABİDESİDİR”

0
391

AK Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir, 30 Ağustos Zafer Bayramı’na ilişkin bir kutlama mesajı yayımladı. Demir, “Bu zafer, tarihe gömülmek istenen bir milletin, adeta küllerinden yeniden doğuşunun, uçurumun kenarından dönerek kendisine yeni bir yol çizişinin ifadesidir. ‘Tek Millet, Tek Bayrak, Tek Vatan, Tek Devlet’ ilkesi etrafında bütünleşen milletimiz, inşallah, bugün yaşadığımız tehditleri de bertaraf edecektir.”dedi.

DEMİR “MİLLETİMİZ, BUGÜN DE YAŞADIĞIMIZ TEHDİTLERİ DE BERTARAF EDECEKTİR”

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95. Yıldönümü münasebetiyle bir açıklama yapan AK Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir, kutlamasında şu ifadelere yer verdi.

“Şanlı tarihimizin değerli anlarından biri olan 30 Ağustos Zaferinin 95’üncü yıl dönümünü, milletçe idrak etmenin mutluluk ve gururunu yaşıyoruz. Tarihi, üstün başarılarla dolu bir milletin övünç abidesi olan 30 Ağustos Zaferi, milletimizin en zor şartlarda bile esaret altına alınamayacağının tarihsel ispatıdır. Aziz milletimizin her bireyi, bağımsızlığı, bayrağı, ezanı, milletinin birlik ve beraberliği, namusu ve onuru uğruna, bütün varlığını, hatta hiç düşünmeden canını dahi feda edebilecek yüksek bir karaktere sahiptir.

Bu zafer, tarihe gömülmek istenen bir milletin, adeta küllerinden yeniden doğuşunun, uçurumun kenarından dönerek kendisine yeni bir yol çizişinin ifadesidir. ‘Tek Millet, Tek Bayrak, Tek Vatan, Tek Devlet’ ilkesi etrafında bütünleşen milletimiz, inşallah, bugün yaşadığımız tehditleri de bertaraf edecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, İstiklal Savaşımızın tüm kahramanlarını, aziz şehitlerimizi saygı ve rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, öncelikle şanlı ordumuzun kıymetli mensupları olmak üzere tüm milletimizin ve hemşerilerimin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor saygılarımı sunuyorum.”dedi.

Haber: Ali Rıza OVACIK

CEVAPLA