CHP SAHAYA İNDİ

0
2622

CHP SAHAYA İNDİ

CHP yerelde başarıyı elinde tutabilmek için saha çalışmalarına ağırlık veriyor. BU çerçevede yapılan açıklamada “Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Örgütü  olarak bugün mahalle saha  çalışması yaptık.” denildi. Çalışmaya İlçe Başkanı  Selami Ovacık ,İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ,Kadın Kolları Başkanı Canan Türker katıldı.

CUMHURİYET HALK PARTİSİ POLATLI İLÇE ÖRGÜTÜ OLARAK MAHALLE SAHA ÇALIŞMASI YAPTIK

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi. “Çalışmaya İlçe Başkanı  Selami Ovacık ,İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ,Kadın Kolları Başkanı Canan Türker katıldı.

Çalışmada Çekirdeksiz Yassıhöyük ve Basri mahallelerine gidildi. Mahallelerde pek kimse kalmamış genelde kışı Polatlı’da geçiriyorlar. Bulduğumuz mahalle sakinleri ile sıkıntılarını ve gündeme dair siyaseti konuşup dertlerini dinledik. Çiftçinin sıkıntıları ve artık, tarlaya ektiklerinin para etmediğinden terör belasının  sabırlarını zorladığından dem vurdular. Çekirdeksiz mahallesi şuanda 25 hanede insan var yazın 50 hane oluyormuş. Yassıhöyük mahallesinde  kışın pek  iş olmadığı için mahallede kalan yok. Basri Mahallesinde iki kahvehaneye uğradık. Burada insanların dertlerini  sıkıntılarını  başkanlık  ve referandum ile ilgili için düşüncelerini dinledik.” Denildi. Haber Merkezi

CEVAPLA