CHP İLÇEDEN, MUHTARLARA ZİYARET

0
117

CHP Polatlı İlçe Başkanı Selami Ovacık ve yönetim kurulu üyeleri muhtar ziyaretlerine devam ediyor. CHP heyeti bu kapsamda önceki gün, Fatih Mahallesi Muhtarı İsmail Sarı, İstiklal Mahallesi Muhtarı Yasin Demir, Şentepe Mahallesi Muhtarı  Şaban Aslaner, Zafer Mahalle Muhtarı Mustafa Yaradanakul’u makamlarında ziyaret etti.

OVACIK, “MUHTARLARIMIZ DEMOKRASİNİN TEMEL UNSURLARIDIR”

CHP Polatlı İlçe Örgütü, muhtar ziyaretlerini sürdürmeye devam ediyor. Önceki gün Fatih Mahallesi Muhtarı İsmail Sarı, İstiklal Mahallesi Muhtarı Yasin Demir, Şentepe Mahallesi Muhtarı  Şaban Aslaner, Zafer Mahalle Muhtarı Mustafa Yaradanakul’u makamlarında ziyaret eden Ovacık ve yönetimi, muhtarlarla sohbette bulundu. Ziyaretlerin amacına ilişkin bir açıklama yapan CHP İlçe Başkanı Selami Ovacık şunları söyledi.

“Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanlığı yeni yönetim olarak bugünde muhtarlarımızı ziyaretlerimize devam ettik. Fatih mahallesi Muhtarımız İsmail Sarı, İstiklal mahallesi muhtarımız Yasin Demir,Şentepe mahallesi muhtarımız  Şaban Aslaner, Zafer mahalle muhtarımız Mustafa Yaradanakul’u makamlarında ziyaret ettik. Muhtarlarımızın sorunlarını ve Polatlı halkına hizmette hız kesmeden çalışmalarının devam ettiğini ve sorunların çözülmesi için çaba harcadıklarını söylediler. Mahallelerin sorunlarını birlikte istişare ettik. Karşılıklı fikir alış verişinde bulunduk. Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanlığı olarak bizde muhtarlarımıza sonsuz destek vermeye hazırız sorunları hep birlikte çözmek için yanlarındayız.”Diye konuştu.

Haber: Tevfik Emre EFE

CEVAPLA