ÇELİK “POLATLIMIZA HİZMET EDECEĞİZ”

0
1048

MHP’DEN KENT KONSEYİ BAŞKANI TEKİN ÇELİK’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

MHP Polatlı İlçe Başkanı Gürsel Bilgiç ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Göreve yeni başlayan Polatlı Kent Konseyi Başkanı Tekin Çelik’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Mhp İlçe Başkanı Gürsel Bilgiç yeni yönetime başarılar diledi.

ÇELİK “POLATLIMIZA HİZMET EDECEĞİZ”

Polatlı Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Tekin Çelik ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek şunları söyledi. ÇELİK “Değerli başkanım değerli yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım değerli basın hepiniz hoş geldiniz diyorum. Kent konseyi olarak  bizler ekip olarak bayrağı teslim aldık Polatlı’ya hizmet noktasında özellikle sosyal projeler başta olmak üzere şu bağlamlarda bütün meselelere sahiplenip çalışma gruplarımızla birlikte Polatlı’mıza hizmet edeceğiz. Ben öncelikle ziyaretinizden duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Başkanım beni çok onure etti neredeyse bütün yönetim kurulu  üyesi arkadaşlarımla kent konseyimizi şereflendirdiler bundan duyduğum mutluluğu ifade etmek isterim ekip ruhu ile çalışacağımızı ifade ettim Polatlı’nın bilincini geliştirilmesi ve sosyal projeler başta olmak üzere şehrimizin Anadolu’nun parlayan yıldızı olması anlamında var gücümüzle çalışacağımızı ifade etmek istiyorum inşallah ekibimizle birlikte Polatlı’ya çok kıymetli hizmetler yaparız tekrar ziyaretinizden duyduğum memnuniyeti ifade ediyorum teşekkür ediyorum.” Dedi.

İlçede Kent Konseyinin ciddi çalışmalara imza attığını yeni başkan ve yürütme kurulunun da bu başarıyı devam ettireceğinin altını çizen MHP İlçe Başkanı Gürsel Bilgiç ziyarette şu ifadelere yer verdi. BİLGİÇ “Sayın başkanım öncelikle hayırlı olsun diliyorum. Yönetimimizle birlikte sizi ziyarette bulunduk ama öncelikle şunu belirtmek istiyorum bundan önceki kent konseyi başkanı Serpil Hanım’a öncelikle yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşkilatım adına teşekkür ediyorum. Kent konseyi Polatlı’nın olmazsa olmazlarından ben öyle görüyorum artık belediyenin çalışmalarına dişisine destek olabilecek en büyük teşkilatlardan birisi olarak görüyorum ve sizin de Serpil Hanım’dan aldığınız bu görevi layıkıyla yerine getireceğinizi daha fazla gayret yapacağınızı tabi Serpil Hanım oldukça başarı elde etti ama teşkilatım adına tekrar tekrar teşekkür ediyorum ama bu sizin devraldığınız bu görevi yavaşlatma değil daha da artırma yolunda olmanız temenniyimdir teşkilatım adına da üzerimize düşen ne görev varsa sonuna kadar arkasındayız ve yanındayız inşallah sizin başarınız demek bizim başarımız demektir ben öyle görüyorum bütün arkadaşlarınıza çalışma arkadaşlarınıza gruplarınıza ben ayrı ayrı teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum hayırlı olsun diyorum.” Dedi. Haber: Tevfik Emre EFE

CEVAPLA