CAN HASTANESİ VE ŞOFÖRLER ODASI PROTOKOL İMZALADI

0
131

Polatlı Özel Can Hastanesi ve Polatlı Şoförler Odası yeni bir protokole imza attı. Şoför esnafı ve ailelerinin sağlık hizmetlerinden daha kapsamlı yararlanabilmeleri adına geçtiğimiz gün yeni bir protokol imzalayan Polatlı Özel Can Hastanesi Başhekimi Selçuk Öktemer ve Polatlı Şoförler Odası Başkanı İsmail Tarhan, anlaşmanın her iki tarafa da hayırlı uğurlu olmasını dilediler.

ŞOFÖR ESNAFINA SÜRESİZ OLARAK %10’LUK İNDİRİM

Polatlı Özel Can Hastanesi Başhekimi Selçuk Öktemer ve Polatlı Şoförler Odası Başkanı İsmail Tarhan, geçtiğimiz gün yeni bir protokole imza attı. Bu anlaşma ile Şoför esnafı ve aileleri süresiz olarak %10’luk bir indirime sahip olacak. Sağlık hizmetlerinden daha kapsamlı yararlanabilmeleri adına bu protokolü imzalayan Tarhan, “şoförler odası olarak kendi ekibimizde çalışan ve şoför esnaf arkadaşlarımızın, kendi ve ailelerinin sağlık hizmetlerinden yararlanabilmeleri için 2011 yılında Özel Polatlı Can Hastanesi’yle bir anlaşma yapmıştık. Bu anlaşmamız devam ediyor ve bu anlaşmamızı yenilmek için, sağ olsun hastane yönetimine, idaresine çok teşekkür ediyorum. Daha kapsamlı bizim için kolaylık sağladılar. Bununla ilgili şoför esnafının daha rahat edebilmesi inç sağlık açısından tekrar yeni bir sözleşme imzalayacağız. Göstermiş oldukları hassasiyetten dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum. İlçemizde esnafımıza en iyi şekilde hizmet etmektedirler.” İfadelerine yer verdi.

Polatlı Özel Can Hastanesi Başhekimi Selçuk Öktemer ise, “Bizler Can Hastanesi olarak toplumun birçok kesimine hizmet vermeyi kendimize bir görev bildik. Bu görev doğrultusunda da Polatlı şoförler Odasıyla bu anlaşmayı imzalıyoruz. Üstümüze düşen grev neyse, layığıyla yerine getireceğiz inşallah Her iki tarafa da hayırlı olmasını temenni ediyorum. Tabi büyük bir oda ile bu anlaşmayı yaptık. Tabi ki büyük bir odayla anlaşma yaptık,  dolayısıyla bu anlaşmada yararlanacak kesimde oldukça fazla. 1400 üyesi olan büyük bir camiadan bir oda ile çalışacağız. Her ailede ortalama 4 kişi olsa, yaklaşık 6 bin, 7 bin kişiye hizmet verme şerefine erişeceğiz inşallah. Allah bizi de mahcup etmesin. Her iki tarafa da hayırlı uğurlu olsun.” Diye konuştu.

CEVAPLA