“ÇAKALLARLA DANS 4’’ POLATLI SİNEMASINDA

0
845

“ÇAKALLARLA DANS 4’’ POLATLI SİNEMASINDA

Polatlı Belediye Sineması vizyon filmlerinden 2016 vizyon tarihli Çakallarla Dans 4’ filmini 16-28 Aralık tarihlerinde seyirciyle buluşturuyor. Vizyona girdiği 25 Kasım tarihinden itibaren en iyi hafta sonu ve ilk hafta gişesine sahip olma özelliğini taşıyan Çakallarla Dans 4 filmi, 16-28 Aralık tarihlerinde 13:30, 16:30, 19:30 saatlerinde 13 Eylül Kültür Merkezinde gösterilecek.

 ÇAKALLARLA DANS 4 FİLMİ KÜNYESİ

Vizyon tarihi: 25 Kasım 2016 (1s 50dk)

Yönetmen: Murat Şeker

Oyuncular: Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Didem Balçın, Hakan Bilgin, Derya Şensoy, Hande Katipoğlu.

Tür: Komedi

Ülke: Türkiye

ÖZET VE DETAYLAR

Serinin sevilen karakterleri Muhasebeci Servet, Kayınço Gökhan, Köfte Necmi ve Del Piero Hikmet hayat mücadelesi içinde ekonomik yetersizlikler sebebiyle aynı evde yaşamaya başlamıştır. Ev arkadaşlığı onlar için uyum sağlanması zor bir şeydir. Günün birinde Berber Hüseyin abi kahramanlarımızın karşısına çılgın ancak cazip bir planla çıkar. Almanya’daki dayıoğlu vefat ettiğinde vasiyet olarak da neyi işaret ettiği belirsiz bir harita bırakmıştır. Bunun bir hazine haritası olduğuna kanaat getiren kahramanlarımız tutundukları bu umut ışığının peşinden Edirne’ye yola koyulurlar…

Sevilen serinin başkahramanları Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu’yu yeniden bir araya getiren filmin kadrosunda Didem Balçın, Hakan Bilgin, Derya Şensoy ve kadroya yeni katılan Hande Katipoğlu ve Tim Seyfi de yer alıyor.

Yapımcılığını Sugarworkz & TAFF’ın yaptığı, senaryosunu Ali Tanrıverdi ve Murat Şeker’in yazdığı filmin yönetmen koltuğunda da Deliormanlı filmine imza atan Murat Şeker oturuyor. Haber Merkezi

 

CEVAPLA