BUZLU YOLDA KAYAN MİNİBÜS DEVRİLDİ

0
2341

İlçemiz Şentepe hattında çalışan minibüs hat üzerindeki yolların buzlanması yüzünden şoförünün hâkimiyeti kaybetmesi ile birlikte devrildi. Bu esnada araç içerisinde bulunan iki yolcu ve şoför hafif şekilde yaralandı. Minibüs esnafı ise yolların temizlenmediğinden şikayet ettiler.

BUZLANMA KAZAYA YOL AÇTI

İlçemiz Şentepe hattında çalışan minibüs hat üzerindeki yolların buzlanması yüzünden şoförünün hâkimiyeti kaybetmesi ile birlikte devrildi. Aşırı derecede yolların bulanması yüzünden şehir için yolcu taşıyan minibüslerin büyük zorluklar çektiğini ifade eden şoförler bu yıl kış mevsiminin çetin geçtiğini fakat minibüs yolları ve bazı mahallelerde ara caddelerin hiçbir şekilde kardan buzdan temizlenmediğinden dert yandılar.

İlçemiz Şentepe hattında yolcu taşıyan minibüste hat üzerinde seyir halindeyken aşırı buzlanma yüzünden kayganlaşan yolda şoförünün direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi ile yol kenarında bulunan kaldırıma çarparak devrildi. Kazada iki yolcu ve şoför hafif şekilde yaralandı. Haber: Tevfik Emre EFE

CEVAPLA