BÖLÜKBAŞI SANAYİDEKİ GEÇİKMENİN SEBEBİNİ AÇIKLADI

0
977

BÖLÜKBAŞI SANAYİDEKİ GEÇİKMENİN SEBEBİNİ AÇIKLADI

Yeni Sanayi Sitesinde Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından yapılan yol yapım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Polatlı Yol – Asfalt Şube Şefliği tarafından, 20.04.2016 tarihinde başlanan yol yapım çalışmaları daha önce altyapı ve hava şartlarından dolayı gecikmişti.

“SANAYİ YOLLARI BAYRAM SONU BİTİRİLECEK”

Ekiplerin yoğun tempo altında yürüttüğü çalışmalar neticesinde Yeni Sanayi Sitesinin yarısı Ramazan Bayramından önce bitmesi planlanılıyor. Yolun geri kalanı ise yama ve bakım çalışmaları ile bitirilecek.

Sanayi esnafının ve vatandaşların rahat bir nefes alacağını belirten Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Polatlı Yol – Asfalt Şube Şefi Süleyman Bölükbaşı, “Sanayi yollarında çalışmalarımızda hiç bir aksaklık yok, burada ekiplerimiz ile ummalı bir çalışma yürütüyoruz. Yeni Sanayi yollarında sanayi esnafımız ve vatandaşlarımız rahat bir nefes alacağını umuyorum. Gecikmenin sebebi bilindiği gibi altyapının çok yüzeyden geçmesi, ekipler yolu kazdığında ya doğalgaz patlıyor ya da elektrik hatları kopuyor. Bunlarda çalışmaları aksatıyor. Tabi bunun yanında hava şartlarına ele almak lazım. Ben burada sabırlı olan sanayi esnafımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bu yolların Ramazan Bayramından önce bitirilmesini ve geri kalanını da yama ve yol bakım çalışmasıyla tamamlamayı hedefliyoruz.” dedi. Haber Merkezi

CEVAPLA