Belediye spor Bilardo Takımı 1.Lig yolunda

0
876

Belediye spor Bilardo Takımı 1.Lig yolunda

Geçtiğimiz hafta Ankara Öğretmenler Kupasına katılarak Polatlı’ya başarı ile dönen Polatlı Belediye spor Bilardo Takımı, 1.lig yükselme mücadelesi vermek üzere Düzce’ye doğru yola çıktı.  Türkiye Bilardo Federasyonu (TBF) 2.Liginde Polatlı’da Polatlı Belediye spor bünyesinde mücadelesini sürdüren Polatlı Belediye spor Bilardo Takımı, 7-10 Aralık tarihlerinde Düzce’de yapılacak olan Türkiye Bilardo Federasyonu (TBF) 1.Lig yükselme müsabakalarına katılmak üzere yola çıktı.

Belediye spor motivasyon kahvaltısında

Polatlı Belediye spor yönetimi, Bilardo Takımı Antrenörü ve sporcular ile birlikte dün Efe Gurme Restoranda düzenlenen motivasyon kahvaltısına katıldı. Bilardo takımı, Türkiye Bilardo Federasyonu (TBF) 2.Liginde Polatlı’da Polatlı Belediye spor bünyesinde, Bilardo branşında  bu spor dalının açılması ile 2015 yılı aralık ayında kurulan Polatlı Belediye spor ilçe düzeyinde Türkiye’de kurulan ilk takımlardan biri ve Türkiye Bilardo Federasyonu (TBF) 2.Liginde oynuyor. Polatlı Belediye spor Bilardo Takımı, Geçen hafta Ankara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürlüğü yıllık Faaliyet programında yer alan Ankara Öğretmenler Kupasından döndü ve son hazırlıklarını tamamlayarak Düzce Türkiye Bilardo Federasyonu (TBF) 1.Lig yükselme müsabakalarına katılıyor.

Kahvaltıya katılanlardan Polatlı Belediyespor Kulübü Başkanı Birol Gökçe “Ankara Öğretmenler Kupasına katıldık, orada beş sporcumuz rakiplerini yenerek güzel bir başlangıç yaptı, sonraki müsabakalarda, Ahmet Canlı isimli sporcumuz final grubuna kadar yükseldi. Artık Ankara’da bilardo dalında da ismimiz anılıyor. Şimdi umuyoruz ki adımız Düzce’de de anılacak. Takımımızın oradan da başarı ile döneceğini temenni ediyorum. Bütün sporcularımıza başarılar diliyorum.”dedi. 1.Lig yükselme müsabakalarına katılacak Takım hakkında bilgi veren, Polatlı Belediyespor Bilardo Takım Antrenörü Mehmet Işık, “Bilardo takımı, Türkiye Bilardo Federasyonu (TBF) 2.Liginde Polatlı’da Polatlı Belediyespor bünyesinde, Bilardo branşında bu spor dalının açılması ile 2015 yılı aralık ayında kurulan Polatlı Belediyespor ilçe düzeyinde Türkiye’de kurulan ilk takımlardan biri ve Türkiye Bilardo Federasyonu (TBF) 2.Liginde oynuyor. Polatlı Belediyespor Bilardo Takımı, 7-10 Aralık tarihlerinde Düzce’de yapılan Türkiye Bilardo Federasyonu (TBF) 1.Lig yükselme müsabakalarına katılmak üzere son hazırlıklarını tamamladı. Belediyespor Bilardo takımı yaklaşık bir yıl önce kuruldu. Şu anda 23 lisanslı sporcusu var. Belediyespor Bilardo Takımı Polatlılı gençlerin sporun tüm dallarında ulaşmayı ve lisanslı sporcular yetiştirip elbirliği ile Polatlı adını Türkiye’ye olumlu başarılarla duyurmayı hedefliyor. Bu spor aracılığı ile gençlerimiz bu tür yararlı uğraşılarla son günlerde Polatlı ve Türkiye gündeminde yer alan çeşitli bağımlılıklardan da uzak kalacak. Polatlı Belediyespor Bilardo Takımı, 7-10 Aralık tarihlerinde Düzce’de yapılan Türkiye Bilardo Federasyonu (TBF) 1.Lig yükselme müsabakalarına katılacağız.”dedi. Haber: Tevfik Emre EFE

CEVAPLA