BAŞKAN YILDIZKAYA’DAN YAŞLILAR HAFTASI DOLAYISI İLE ANLAMLI ZİYARET

0
564

BAŞKAN YILDIZKAYA’DAN YAŞLILAR HAFTASI DOLAYISI İLE ANLAMLI ZİYARET

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya 12 – 24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısı ile Polatlı’da bulunan yaşlı vatandaşları ziyaret etti. Yardıma ve bakıma muhtaç yaşlı vatandaşları evlerinde ziyaret eden Başkan Yıldızkaya’ya eşi Şaduman Yıldızkaya ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü yetkilileri eşlik etti.

YILDIZKAYA; “YAŞLILARIMIZIN HER ZAMAN YANLARINDAYIZ”

Şehrimizde bulunan yaşlıları ziyaret eden Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, ziyaret boyunca vatandaşlar ile sohbet ederek sıkıntılarını ve isteklerini dinledi. Başkan Yıldızkaya ziyaret sonrası 12 – 24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısı ile açıklamalarda bulundu.

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya 12 – 24 Mart Yaşlılar Haftası’nın öneminden bahsettiği açıklamasında “Şehrimizde şefkate ve yardıma muhtaç bir şekilde yaşamını devam ettiren bir çok yaşlı vatandaşımız var. 12 – 24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısı ile onların yanlarında olmak, ellerini öpmek istedik. Yalnızca Yaşlılar Haftası’nda değil, her zaman yaşlılarımızı ziyaret edelim, ellerini öpelim, onları mutlu edelim. Bizler Polatlı Belediyesi olarak yaşlılarımızı her daim önemsiyoruz, her zaman yanlarındayız. Yakın zamanda tamamlanacak olan Emekliler Konağı projemiz ile yaşlılarımıza rahatça vakit geçirebilecekleri bir alan inşa ediyoruz. Tüm yaşlılarımızın 12 – 24 Mart Yaşlılar Haftası’nı kutluyor, ellerinden öpüyorum.” Cümlelerine yer verdi. Haber Merkezi

CEVAPLA