BAŞKAN YILDIZKAYA, ŞAMPİYON U17 TAKIMIYLA YEMEKTE BULUŞTU

0
759

BAŞKAN YILDIZKAYA, ŞAMPİYON U17 TAKIMIYLA YEMEKTE BULUŞTU

Ankara’da grubunda şampiyon olan 1926 Polatlı Belediye Spor U 17 takımı, şampiyonluk kupasını Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’ya takdim etti. Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, şampiyon 1926 Polatlı Belediye Spor U 17 takımıyla   Belediye Evi’nde bir araya geldi.

1926 POLATLI BELEDİYE SPOR U 17 TAKIMI ŞAMPIYONLUK KUPASINI BAŞKAN YILDIZKAYA’YA HEDİYE ETTİ

1926 Polatlı Belediyespor  yönetici, sporcu ve aileleri onuruna yemek veren Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya,  takımın kurulduğu yıl şampiyonluk kupasını getirmesinin kendilerini onurlandırdığını ve Polatlı’da sporu, tesis kazandırarak ödüllendireceklerini söyledi.

Polatlı Belediyesi Spor Tesislerinin 2017 yılı sonunda  hizmete açmayı planladıklarını dile getiren  Başkan Yıldızkaya, ‘’Bize, 1926 Polatlı Belediyespora ilk şampiyonluğu yaşatan çocuklarımızın hepsinin gözlerinden öpüyorum.   Genç sporcularımı tebrik ediyorum.  İnşallah daha güzel, daha büyük işler hep beraber gelecek. Bu gün burada yaptığımız yatırımın harcadığımız emeğin bir karşılığını görmekten son derece mutluyum.  İnşallah küçükler, büyüklere örnek olurlar…  Büyük takımımızdan da bu sene şampiyonluk bekliyoruz.’’ dedi.

Çocuklarını Belediye spor kulübüne emanet eden ailelere seslenen Başkan Yıldızkaya, ‘’ gözleriniz arkada kalmasın, çocuklarınız bizimle olduğu müddetçe emin eldeler.  Tabi ki spor sadece skor değil, onlara her türlü ahlaki erdemi de vermeye gayret ediyoruz.’’ diye konuştu.

Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, şampiyonluk kupasını getiren 1926 Polatlı U17 takımı sporcuları gençlerden aynı başarıyı derslerinde de göstermelerini istedi.

 YAVAŞ: BAŞKANIMIZ YILDIZKAYA’YA TEŞEKKÜR EDİYORUM

1926 Polatlı Belediye Spor Kulübü Başkanı Hüdaverdi Yavaş, ise  takımın  kısa sürede başarıyı yakalamasının Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın çabalarıyla gerçekleştiğini ifade etti. Yavaş, ‘’ 1926 Polatlı spor U17 takımımız çok kısa sürede büyük başarılar göstererek    şampiyon oldu. Şampiyonluk kupasını Sayın Belediye Başkanımız Mürsel Yıldızkaya’ya takdim etmekten büyük mutluluk duymaktayım.’’ ifadelerini kullandı. Program sonunda antrenör ve yöneticilere plaket verildi. Haber Merkezi

CEVAPLA