BAŞKAN GAZETECİLERİ AFYON SEMİNERİNDE BULUŞTURDU

0
770

BAŞKAN GAZETECİLERİ AFYON SEMİNERİNDE BULUŞTURDU

Polatlı tarihinde yerel gazetecileri bir seminerde toplayarak bir ilke imza atan Belediye Başkanı Mürsel YILDIZKAYA seminer boyunca gazetecilerle fikir alış verişinde bulundu. Polatlı Belediye Başkanı Mürsel YILDIZKAYA tarafından destek sağlanarak yerel gazetecileri bir araya getiren, fikir alış verişi sağlanan Afyon semineri hafta sonu Pazar günü tamamlandı. Polatlı Gazeteciler Derneği tarafından organize edilen ve Başkan YILDIZKAYA’nın destekleri ile gerçekleştirilen Afyon semineri 11 – 12 – 13 Kasım tarihlerinde NG Güral Afyon Termal otelde yapıldı. Otelde gerçekleşen seminerde Belediye Başkanı Mürsel YILDIZKAYA ve POGADER Başkanı Tevfik Emre EFE konuşma yaparken gazete sahipleri de değerlendirme yapma imkânı yakaladılar.

YILDIZKAYA “POLATLI BASINI BİRÇOK İL’DE BÜYÜK BİR YAPIYA SAHİP”

Polatlı Gazeteciler Derneği tarafından organize edilen ve Başkan YILDIZKAYA’nın destekleri ile gerçekleştirilen Afyon semineri 11 – 12 – 13 Kasım tarihlerinde NG Güral Afyon Termal otelde yapıldı. Gazetecilerin aileleri ile birlikte katılarak hafta sonunda fikir alış verişi yapma imkanı yakaladıkları seminerde Belediye Başkanı Mürsel YILDIZKAYA ve POGADER Başkanı Tevfik Emre EFE konuşma yaparken gazete sahipleri de değerlendirme yapma imkanı buldular.

İlçemizde yayın hayatını sürdüren Polatlı Postası, Dua tepe Gazetesi, İstiklal Gazetesi ve Ayrıntı Gazetelerinin sahip ve çalışanlarının yer aldığı Afyon seminerinde yerel gazetelerin sorun ve sıkıntıları ele alındı. Polatlı tarihinde yerel gazetecileri bir seminerde toplayarak bir ilke imza atan Belediye Başkanı Mürsel YILDIZKAYA seminer boyunca gazetecilerle fikir alış verişinde bulundu. POGADER tarafından tertiplenen ve Belediye Başkanı Mürsel YILDIZKAYA’nın katkı ve destekleri ile gerçekleştirilen seminerde gazetelerin dilek temenni ve istekleri iletildi.

“POGADER’E YER SORUNU ÇÖZÜLECEK”

Gazetecileri Afyon semineri de buluşturan ve ailesi ile birlikte gazetecileri yalnız bırakmayan Belediye Başkanı Mürsel YILDIZKAYA Afyon semineri boyunca gazetecilerle ve aileleri ile birlikte seminere katılarak fikir görüş ve düşüncelerini aldı. Afyon semineri 11 – 12 – 13 Kasım tarihlerinde NG Güral Afyon Termal otelde yapıldı. Otelde gerçekleşen seminerde Belediye Başkanı Mürsel YILDIZKAYA ve POGADER Başkanı Tevfik Emre EFE konuşma yaparken gazete sahipleri de değerlendirme yapma imkânı yakaladılar.

Seminerde konuşma yapan POGADER Başkanı Tevfik Emre EFE Derneğin maddi sıkıntılar yüzünden yer sorununun bir türlü çözüme kavuşmadığını ve yer konusunun dernek faaliyetlerinin yürütülmesi hususunda ciddi bir problem yarattığını ifade etti. Dernek hakkında ve çalışmaları ile ilgili kısa bilgi veren EFE Başkan YILDIZKAYA’dan yer konusunda destek talep etti.

Bu talebe karşılık veren Belediye Başkanı Mürsel YILDIZKAYA ise şuan yapımı devam etmekte olan şehre yakın bir konumu bulunan TM (Toprak Mahsulleri Ofisi)’nin bulunduğu taş binada tadilat çalışmalarının tamamlanması ile POGADER’e bir yer vereceğini ifade etti. (Haberin Ayrıntılarını Yarın ki sayımızdan takip edebilirsiniz) Haber Merkezi

CEVAPLA