AZGINLAŞAN KİRLİ ELLER

0
133

Hiç lafı evelemenin gevelemeden meseleye bodoslama girmek istiyorum dostlar.

Tamam, 17/25 ARALIK operasyonu yargı ve emniyet içindeki FETÖ’cülerin kumpası ama DÖRT bakanın çocuklarının milyon dolarları da şamar gibi çarpılmadı mı?

Yüzümüze!

Vakti zamanında bu dört bakan ve Halk bankası Gn. Md. Hakkında yasal takibat yapılıp yargı önüne çıkarılmış olsaydı herhalde bu günler yaşanmayacaktı.

Şimdi görünen o ki,

ABD Rıza SARRAF marifetiyle hezimete uğradığı 15 TEMMUZ’UN rövanşı almaya çalışacak.

Bu yüzden diyorum ki;

Topraklarımızda operasyon idealinden vazgeçmeyen emperyal güçler karşısında tüm siyasilerin, tüm sivil toplum örgütlerinin, tüm medyanın ve SEKSEN MİLYON’UN tek yürek olmalıdır.

Ne mi diyorum “kol kırılır yen içinde kalır” Diyorum.

ABD mahkemelerine gelince SARRAF’IN suç örgütü şemasını günlerdir isim isim çıkartıyorlar. Tamam, İSTANBUL’DA işlenen suç dosyalarını verin bize kimler varsa kendimiz yargılarız diye ısrarcı olmalıyız.

Şimdi ben bunu yazınca bazıları bizde bağımsız yargı mı? Diyecekler.

Beğeniriz beğenmeyiz yargı kendi yargımızdır. Biz beceremedik suçluları yargılamayı alın siz mi yargılayın diyerek acizlik mi gösterelim yani!

Kendi ülkene bu acizliği yakıştırıyorsan senin için sorun yok.

Yani, olaya sadece siyasi gözlükle bakarsanız siz de emperyallerin kucağına düşen SARRAF gibi onların ekmeğine yağ sürmüş olursunuz.

Unutmayalım ki hükümetler iktidarlar gelir gider ama Türkiye Cumhuriyeti hep var olacaktır.

Dediğim gibi mesele artık onun bunun meselesi olmaktan çıkmıştır.

Kendi içimizde verip veriştirelim onu- bunu suçlayalım ama dışarıya karşı BİRLİK VE DİRLİK içinde olduğumuzu aynen Çanakkale’de Sakarya’da ve de 15 TEMMUZ’DA olduğu gibi dünyaya gösterelim.

Benim babam senin babanı döver seviyesinden sıyrılıp gelin bağımsız ve onurlu bir ülke olarak dış mihraklara karşı tek yumruk olalım.

Baksanıza dün de tüm İslam âleminin kutsal şehri olan KUDÜS’Ü İsrail’in başkenti yapacakları açıklayarak Müslümanları huzursuz ettiler.

Artık bunlarla yollarımızı ayırsak fena olmaz. Diyorum.

Son söz olarak;

Yarın Cuma namazını müteakip,  İNCİRLİK üssünü kapatalım ardından NATO’YA alın başınıza çalın deyip BEŞ ÇAYINI gidip ŞANGHAY’DA içelim.

CEVAPLA