AV VE DOĞA SEVDALILARI POLATLI’DA BULUŞACAK

0
1613

AV VE DOĞA SEVDALILARI POLATLI’DA BULUŞACAK

Polatlı Belediyesi ve AVDOĞA Dergisi ortaklığında bu yıl 3.sü gerçekleştirilecek olan “Game Fair 2016 Ulusal AVDOĞA Festivali” 13 – 14 – 15 Mayıs tarihleri arasında Polatlı’da yapılacak. Polatlı Üçpınar Mahallesi Poligon arazisinde gerçekleştirilecek olan festival, geçtiğimiz yıl olduğu gibi Türkiye’nin dört bir yanından av ve doğa sevdalılarını Polatlı’da bir araya getirecek.

AV YARIŞMALARI NEFES KESECEK

Daha önce Fransa ve İngiltere’de düzenlenen Game Fair 2016 Ulusal AVDOĞA Festivali’ne yurdun dört bir yanından yüzlerce avcının katılması bekleniyor.

Bu yıl 3.sü Polatlı’da gerçekleştirilecek olan Game Fair 2016 Ulusal AVDOĞA Festivali; Avcı Trap Atışı, Koşan Domuza Atış Yarışması, Tek Kurşun Atış Yarışması, Havalı Tabanca Atışları, Havalı Tüfek Atışları, Levyeli Av Tüfeği Atışı, Geleceğin Avcıları Atış Yarışması (14-18 yaş grubu), Sapan Yarışması, Çocuklara Panayır Havalı Tüfek Atışı, Okçuluk Yarışması, Ördek Düdüğü Çalma Yarışması ve avcı eşlerin katılacağı Av Yemeği yarışması gibi birçok müsabakaya sahne olacak. Av ve doğa severlerin dışında yurdun dört bir yanından marka isimlerin standlarının kurulacağı festival için Cumartesi ve Pazar günü saat 10’dan itibaren Cumhuriyet Meydanı’ndan otobüs kaldırılacak.

ÜÇBAŞ; “AVCI DOSTU BAŞKAN YILDIZKAYA’YA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Avdoğa Dergisi Sahibi ve Editörü Kamil Üçbaş, 13 – 14 – 15 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Game Fair 2016 Ulusal AVDOĞA Festivali ile ilgili yaptığı açıklamada “Öncelikle festivale ev sahipliği eden ve biz Avcı camiasını önemseyen, Avcı dostu Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’ya ve değerli Polatlı halkına teşekkür ediyorum. Geçen yıl gerçekleştirdiğimiz Avdoğa Festivali ülke çapında büyük bir ses getirmiştir. Aldığımız pozitif geri dönüşlerle de bunu görebiliyoruz. Geçtiğimiz yıl katılamayan bir çok avcı arkadaşlarımız, avcı dostlarımız ve av malzemeleri tedarikçileri büyük bir heyecanla bu yıl düzenleyeceğimiz festivali bekliyor. Bu yıl daha yoğun bir katılımın olacağını tahmin ettiğimiz festivalde, konsepti genişleterek çeşitli etkinliklere yer vereceğiz. 13-14-15 Mayıs tarihlerinde bu yıl 3.sünü gerçekleştireceğimiz Avdoğa Festivaline avcı camiasını ve tüm avcı dostlarımızı bekleriz.” cümlelerine yer verdi. Haber Merkezi

 

CEVAPLA