AŞGIN “HER MESLEĞİN BİR HEDEFİ OLMALI”

0
1828

AŞGIN “HER MESLEĞİN BİR HEDEFİ OLMALI”

İlçemizde İnşaat sektörünün lider isimlerinden Mesut Aşgın, 2000’li yıllarda başladığı inşaat serüvenine,  yeni iştiraki olan Polzen Gayrimenkulü de ekledi. Verdiği hizmetle Polatlı’ya farklı bir açılım sunan Aşgın, verdiği hizmetler ve gelecekteki hedefleri hakkında da önemli mesajlar verdi.

MESUT AŞGIN “İŞİMİZİ GELİŞTİRMEK ZORUNDAYIZ”

İnşaat sektörüne 2000 yılında taşeron olarak başlayan Mesut Aşgın, şirketlerinin günümüze kadar ki gelişim sürecini değerlendirdi. Firma olarak kendilerine farklı hedefler koyduklarını dile getiren Aşgın konuşmasında şu ifadelere yer verdi.

“Mesut Aşgın İnşaat olarak, taşeronluk hizmeti İle 2000 yılında inşaat sektörüne atıldım. Bu zamandan 2007 yılına kadar, Polatlı’nın bir çok yerinde çeşitli projelerde aktif olarak rol aldım. Emek ve birikimlerimi değerlendirerek, 2007 yılında, müteahhitlik (yap satçılık) hizmeti ile konut üretmeye başladım. Böylece, 2014 yılına kadar aktif bir şekilde faaliyet gösterdim. İlçemizde şahsım tarafından, Polatlılı hemşehrilerimize sunulmak üzere, çok sayıda konut ürettim.”dedi.

“SEKTÖR BEKLENTİLERE CEVAP VERMEK ZORUNDA”

Mesut Aşgın İnşaat iştiraki olan Polzen Gayrimenkul hakkında da açıklamalarda bulunan Aşgın, “İnşaata ek olarak, 2014 yılı sonlarına doğru, Polzen şirketler grubunu kurdum. Burada Polzen Şirketler Grubu kurulurken amacımız; dünyada gelişen teknolojiyi ve zamanın gerektirdiği değişiklikleri müşteri memnuniyeti doğrultusunda gerçek, güvenilir hizmeti kusursuz sunan bir Türk firması olmaktı. İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olmak amacındayız. Yine, çalışanlarımız ve hemşehrilerimiz için değer yaratan bir şirket olma gayesindeyiz. Bu yüzden çalışmalarımızda iş ciddiyetini koruyoruz. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz. Bu konuda deneyimli bir kadroya sahibiz. Bulunduğumuz alanda, değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Bizim sektörümüz sürekli değişen ve bir o kadar da gelişen bir meslek dalı. O yüzden sektör olarak beklentilere her zaman cevap vermek zorundayız.” Diye konuştu.

“İNŞAAT CİDDİYET İSTER”

İnşaat sektörünün ciddiyetle yapılması gereken bir meslek olduğunu vurgulayan Mesut Aşgın, “Konut, insanların aileleri ile birlikte yaşantılarını sürdürdüğü en önemli yerdir. Bu yüzden her insanın farklı konut beklentisi vardır. Yine bunun için, mahal, semt, merkeze uzaklık gibi faktörlerde devreye girmektedir. Bu yüzden ilçemizin her yerinde varlığımızı sürdürüyoruz. Şehrimizin ve burada yaşayan insanlarımızın sosyal ve ekonomik durumuna göre orta, lüks, süperlüx, konutlar üretiyoruz. Bu konutları inşa ederken en büyük prensibimiz kalitedir. Firma olarak asla bundan taviz vermeyiz. Müteahhitlik sorumluluk isteyen, ciddi bir meslektir. Müteahhitler olarak, her ayrıntıya özen göstermeliyiz.” Dedi.

“PROJELERİMİZ REFERANSLARIMIZDIR”

Şimdiye kadar yaptığı ve gelecekte yapacağı projeler hakkında da konuşan Aşgın, her projenin bir referans noktası olduğunu belirterek “Firmamız edindiği birikim ve deneyimi ile inşaat sektöründe uzun yıllar faaliyet göstermiş ve göstermeye de devam etmektedir. Bunların birkaçı Şehitlik Mahallesinde 6 dairelik binası,  Şentepe Mahallesinde yeni bitmiş olan 23 dairelik binamız, Mehmet Akif Mahallesinde yeni bitmiş olan 12 dairelik binamız , yine Şentepe Mahallesinde yapımını üstlendiğimiz ve ilçemizde ilk olma özelliği taşıyan Barış Villaları, Mehmet Akif Mahallesinde yapımı devam etmekte olan ortak müteahhitliğini yaptıgımız Polatlı Beton Atasehır Vadi Evleri ve daha sayamadığımız birçok inşaatlarımız mevcuttur. Yine bu yıl Polzen şirketler grubu olarak ; Mehmet Akif Mahallesinde başlayacak olan Polzen Life adlı projemizi yakında sizin aracılığınızla, kıymetli Polatlı halkıyla paylaşacağız. Müteahhitlerin hayata geçirdiği her projenin bir referans noktası olduğuna inanıyorum.” Diyerek sözlerine son verdi.

CEVAPLA