ANKARA- HAYMANA YOLU TAMAMLANIYOR

0
201

Ankara Yolu hedeflenen doğrultuda bitirilmeye hazırlanıyor. Bu hedef de Ağustos Ayı sonu olarak belirlendi. Ankara Büyükşehir Belediyesi Haymana Fen İşleri Şefi Bediha Kadıoğlu; “Yol çalışmasında hedeflediğimiz programda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Hedefimiz önümüzdeki ay sonunda Ankara yoluna nokta koymaktır.” dedi.

Kadıoğlu, özverili bir şekilde çalışmaların devam ettiğini, tüm enerjilerini bu yönde harcadıklarını ve özlenen, beklenen yola Haymanalıların kavuşacağını söyledi. Bediha Akdıoğlu, Ağustos Ayı sonunda bitirmeyi hedefledikleri Ankara yolu ve mahalle grup yolları hakkında şunları söyledi; “Haymanalıların beklediklerine değecek bir yol yaptığımızı düşünüyorum. Şu anda 2. kat asfaltı biten, 2’nci şeridin New Jersey denilen orta bariyerlerini yerleştirmeye başladık. Hem görsel, hem de kullanım açısından oldukça güzel bir yolumuz olacak. Bittiğinde herkesin hak vereceğini düşünüyorum. Ağustos sonu bitirmek hedefi ve azmi ile çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun diyorum.

Mahalle grup yollarımıza gelirsek, Ördekgölü-Kavak-Evliyafakı-Karapınar grup yolu asfaltlanması tamamlanmak üzere. Buradan sonra Katrancı Mahallesi grup yol çalışmasına başlayacağız. Ayrıca 2017 soğuk asfalt programımızda Yamak grup yolu olmak üzere, birçok yerimiz var. İnşallah hepsinin üstesinden gelerek, hemşerilerimizin rahat ve güvenli seyahat etmeleri için ne gerekiyorsa yapacağız.” Dedi. Haber Merkezi

 

CEVAPLA