AHİD Polatlı Şubesi kuruluş aşamasını tamamladı

0
245

AHİD Polatlı Şubesi ilçede kapsamlı bir şekilde çalışmalarını yürütmek üzere dernekleşme çalışmalarını tamamlayarak süren faaliyetlerini hızlandırmayı hedefliyor. Dernek Ankara’da bir çok sosyal ve kültürel faaliyetlere imza atarken, bu çalışmaların ilçe bazıda yürütülmesi hususunda yönetim ve başkan seçimi daha önce tamamlayan AHİD Polatlı Şubesi yasal sürecin bittiğini önümüzdeki günlede genel kurul yapılacağını resmî yönetim kurulu belirneceğini söyledi. AHİD Polatlı Şube Başkanı Mehmet GÜNGÖR “Derneğimiz yasal olarak tüm prosedürlerini tamamlamış ve aktif halde hizmetlerine devam etmektedir. Derneğimiz hiçbir siyasi partinin arka bahçesi olmadan eleştiri ve spekülasyonlara aldırış etmeden Polatlı için var gücüyle hizmet verecektir, bundan kimsenin en ufak şüphesi dahi olmamalıdır” dedi.

GÜNGÖR “AMACIMIZ İLÇEMİZE EN İYİ HİZMETİ SUNABİLMEKTİR”

AHİD Polatlı Şube Başkanı Mehmet GÜNGÖR derneğin kuruluş aşamasını tamamlaması ve devamında da dernekleşme faaliyetlerini yasal tüm prosedürleri yerine getirerek tamamlacağını ardından yaptığı açıklama ile değerlendirdi. Ankara’da kapsamlı bir şekilde sosyal, milli, kültürel ve manevi değerleri ön planda tutan çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren derneğin artık ilçede de yasal çerçevede tüm kriterleri kayıtsız şartsız yerine getirerek yapılanmasını tamamlayarak hizmetlerine devam edeceğini ifade eden GÜNGÖR sözlerini şöyle sürdürdü GÜNGÖR“Bizler derneğimizin Polatlı’da kurulması yönünde zaten biten ve aktif bir şekilde devam eden kendi içimizde çalışmalarımızla devam etmekteydik. Bu konuda bizim hepimizin de bildiği gibi uzun süredir düşüncelerimiz vardı. Allahın izniyle bu düşüncemizi kendi memleketimizde hayata geçirmek ve kazandırmak bizleri son derece mutlu etmektedir.

Derneğimizin kuruluş kararın çıkması için gereken görüşmelerimizi Ankara’da sayın genel başkanımız Hilmi YAMAN ile sürdürerek tamamlamış bulunuyoruz. Dernekleşme sürecini de geride bırakarak yasal prosedürlerin tamamını yerine getirerek işlerimizde her geçen gün daha sıkı ve ilçe menfaatini gözeterek çalışacağız. AHİD Polatlı’nın ilçeye kazandırılması ve çalışmalarımızın ilçede kapsamlı şekilde sürdürülmesi için yönetimimiz ve değerli büyüklerimizle yılmadan yolumuza devam edeceğiz. İlçede hizmet ve gelişimi hususunda bizlerinde katkısının olması, ilçeye faydalı olacak her türlü çalışmalarda yer almak noktasında taşın altına elimizi koymayı hedefleyen yönetim kurulumuz aktif faaliyetlerde ve çalışmalarda yer almaktadır. Dernek Ankara’da ciddi başarılara imza atmış, birçok proje ve hizmette katkı sağlamış çalışmaları ile bulunduğu Ankara’da adından sıkça söz edilir bir hale gelmiştir. Bizlerde ilçemizin bu yönde önünü açmak büyük hedef ve projelerin ilçede hayata kazandırılması hususunda katkı sunmak için AHİD çatısı altında şube olarak faaliyetlerimizi sürdüreceğiz ve sürdürmektekteyiz.

İlçede her dokudan hizmet edecek ve ilçe menfaatlerini ön planda tutacak isimlerden oluşan yönetim kurulunda görev dağılımı yaptık. Bu tür yapılanmalarımızı ilçemizde tamamlayarak en kısa zamanda hedef ve hizmet noktasında bir yol haritası çizerek önümüze bakmayı düşünüyoruz. Bu tür çalışmalarımızı kamuoyu ile sürekli paylaşarak, istek, öneri ve yapılması düşünülen ilçe menfaatleri konusunda her türlü çalışmada yer almak istiyoruz. Bu çerçevede AHİD Polatlı kamuoyunda çıkan boş söylemleri geride bırakmış, kısır tartışmaların yaşandığı alana girmeden siyasi bir taraf olmadan angaje edilmeden tamamiyle hizmet aşkıyla ilçeye katkı sunmaya yine devam etmektedir. Derneğimiz ilçede kısa zamanda birçok proje ve hedeflerini ortaya koyarak ses getirecek çalışmalarda yer alacaktır.” dedi. Haber Merkezi

CEVAPLA